TAG: Slibuji, maminko, že se polepším..

By  |  1 Comment

[dropcap]T[/dropcap]ohle je můj první TAG, který mě zaujal a pobavil u Luxy Lady natolik, že jsem se rozhodla se přidat!

Menší seznam z oblasti kosmetiky a líčení, který snad jednou změním.. Pokud jste na TAG narazili prvně, zaujal Vás tak, jako mě a rozhodnete se do toho jít, budu moc ráda, když  mi pak do komentáře hodíte odkaz, ať se můžu kouknout:) Tak jdu na to..

Slibuji, maminko, že se polepším:

 • krémy na pleť – nikdy jsem nebyla schopná, koupit si krém na pleť. Krémy na ruce, na nohy, na tělo, to nebyl problém. Ale krém na pleť jsem neměla snad nikdy, až donedávna, kdy jsem si koupila krém od Manufaktury, který je super, ale vím, že by to chtělo něco víc. Rozhodně bych měla začít používat i krém na oči atp., ale prostě se nemůžu dokopat s tím začít… 

 

 • přehled o své vlastní kosmetice – určitě se Vám to stává taky, mě bohužel celkem často, že si prostě koupím tvářenku, rtěnku, lak na nehty v barvě, kterou už prostě jednou (2x) mám. Ono by asi ani nevadilo, že se mi sejde druhý kousek, ale přeci jen tvářenka i lak na nehty mi vydrží fakt roky. Většinou tou věcí někoho obdaruju a když nikdo nechce, většinou mi leží tak dlouho na stole, dokud se nezkazí a nevyhodím ji.

 

 • čistit štětce častěji – ha, tohle uvedla i Luxy Lady a ne, opravdu se nechci opičit, ale je to prostě tak! Ráda bych se naučila nejlépe každý den, večer, štětce očistit. Bohužel to ve skutečnosti vypadá tak, že štětce čistím jednou za týden, většinou o víkendu, když se nudím a už nevím, co bych dělala:))

 

 • černé tužky na oči – ano, černou tužku používám denně a neobejdu se bez ní, ale myslím, že těch 9 kousků by fakt už mohlo stačit. Tady se vážně nevymluvím na to, že hledám správný odstín, jako třeba u fialových stínů, kterých mám asi 12 odstínů..

 

 • kosmetika jako dárek v časopisech – nemyslím třeba laky, ty jsou většinou fajn, ale stíny, rtěnky, štětce. Nevím proč, jakmile je v časopisu kosmetika, většinou ho vždy musím mít, přitom jinak časopisy vůbec nekupuju. A co myslíte, z 99% ty věci stojí za totální kulový, naposledy úžasná sada štětců myslím v Glancu? Hrůza!

 

 • nebudu si kupovat co mi nesluší a nepoužívám– tmavé rtěnky, tužky na rty, nic z toho prostě nepoužívám, ale mám. Někdy se totiž nudím a chci zkusit něco nového, chci prostě změnu. Jenže, když mi ta tmavá rtěnka nesluší ve 20 ti letech, tak je asi hodně málo pravděpodobné, že mi bude slušet skoro ve 30 ti, že…
Určitě by se toho našlo ještě mnohem více, ale nemusím na sebe prozrazovat úplně vše. Momentálně plánuji jednu velkou změnu na blogu, takže ještě bude spousta možností, se rozepsat..

Snad se na tento článek časem zpětně mrknu a uvidíme, zda si řeknu, jak jsem se polepšila!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

 1. Life by Lenea

  29.8.2014 at 10.41

  Tak tento TAG se mi líbí 😀 a pěkně si ho pojala 🙂 slibuji, že 😀 taky bych našla pár věciček 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.