TAG: nežiju jen makeupem..

By  |  5 komentářů

A máme tady druhý TAG, kterého jsem se rozhodla zúčastnit opět na základě zábavných odpovědí ostatních uživatelek. Označila mě na svém blogu a TAGu Monnica in Essence, což je mimochodem strašně fajn ženská. A to říkám i přesto, že se neznáme osobně, je to prostě sympaťanda:)

PicsArt_1370860883954 (1)1. Díváš se na televizi? Jaký je tvůj oblíbený pořad, případně seriál?

Ano, na televizi se dívám. Mám ráda spoustu pořadů, například pořady typu Koření, kde jsou různé reportáže a zajímavosti ze světa. Dřív jsem se dívala často na pořad Krause – Uvolněte se prosím. Nevím, zda stále běží, dlouho jsem se nedívala. Taky mě baví různé dokumentární pořady o lidech, jejich životech atp., často takové pořady běží na ČT2. Mezi moje oblíbené TV programy patří taky TV paprika, tam se moc ráda podívám na různé dobroty. Ze seriálů mě teď nejvíce baví Grimm:)

2. Vaříš? Jaké je tvé nejoblíbenější hlavní jídlo a dezert?

Ano vařím, vařím denně a moc mě to baví!:) Ráda vařím jakékoliv jídla, převážně české. Často ale zkouším i jídla z různých zemí. Většinou najdu recepty v časopise, případně právě na TV paprika, ráda se taky inspiruju pořadem a recepty Jamieho Olivera. Nejoblíbenější jídlo = rýže s hovězím masem, s kuřecím masem, se zeleninou, prostě rýže s čímkoliv. Dezert oblíbený nemám, protože sladké zrovna nemusím. Když už, tak si dám ráda „čoko mufína“, ale nikdy ho nesním celého:))

3. Vysněné povolání?

Řidička kamionu.

4. Ovládáš nějaký cizí jazyk? Jakým jazykem by ses chtěla dorozumět?

Ovládám a někdy i neovládám angličtinu, na střední jsem pak měla jako druhý jazyk francouzštinu, ale pouze dva roky, takže umím myslím jen základy, asi bych moc nerozuměla, ale zeptat se na cestu, to bych zvládla:)) Chtěla bych umět třeba právě francouzsky pořádně. Bohužel to jejich „r“ mi vůbec, ale vůbec nejde..

5. Za co utrácíš v rámci kategorie pro radost, když ne za  makeup?

Za jídlo!

6. Seznamuješ se snadno s neznámými lidmi?

Určitě ano, nemám problém. Horší je to pak s udržením konverzace, protože, když někoho neznám, moc nevím o čem se s ním bavit. Nejraději jsem samozřejmě ve společnosti lidí, které znám a které mám ráda.

7. Čteš knížky nebo preferuješ internetové čtivo?

Internetové čtivo určitě neupřednostňuju, knížky jsou mnohem lepší, zajímavější a zábavnější.

8. Co je tvá nejhorší a nejlepší vlastnost?

Jen jedna?:-D Tak nejhorší určitě ta, že neumím odejít od rozdělané práce, můžu být jakkoliv unavená, hladová, prostě ne, dokud tu práci nedokončím, nemůžu nic. Nejlepší vlastnost…hmmm..:-D Netuším, tak nějak za sebe jsem ráda, že jsem normální, upřímný člověk, ale vychvalovat se něčím, to fakt nevím čím:))

9. Chodíš se večer bavit mezi lidi nebo upřednostňuješ komorní společnost?

Jelikož mi už není 20 let, tak určitě upřednostním klidný večer.

10. Kdybys neblogovala, mezi jaké činnosti bys podělila volný čas, kterého by najednou bylo nejspíš mraky?

No mraky by toho času navíc nebylo, ale kdybych neblogovala, tak bych asi měla jiného koníčka, nevím, třeba bych místo toho blogování sáhla právě po nějaké dobré knížce..

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Iv.

  12.6.2013 at 19.17

  Fajn, vtipne odpovedi, hned jses k cloveku bliz….
  Rozkoukavam se i na tvem novem blog desigenu a zatim moc libi. Prehledne a takove „ciste“.

  • ILoveMakeUp

   12.6.2013 at 21.05

   Super, díky:) Přesně o to mi šlo, jednoduchý, přehledný design:)

 2. Naty

  14.6.2013 at 13.49

  super tag, pusobis moc mile:-)

 3. Tatiana

  15.10.2013 at 8.27

  Uplne úžastny Tag 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.