Technic Chic Chat levná paletka recenze a fotky líčení

By  |  8 komentářů

Zdarec palec. Dneska jsem vám chtěla dát nějakou inspiraci na líčení, tedy fotky ksichtu, tip na nějakou hezkou barevnou kombinaci atd.. Faktem je, že radši vám sem sypu recenze, protože prostě z těch máte větší užitek a já mám prostě radši, když už nad něčím sedím x hodin, když z toho vzejde něco užitečného.. Na druhou stranu mám v pc tunu složek s různým líčením, takže i to jsem vám sem chtěla dát. No, asi víte, jak to u mě chodí:)), takže dneska tu máte oboje!:))

Chit Chat paletka The Look Book

Tuhle paletku mám doma už delší dobu a trošku mi trvalo, než jsem si ji vzala do parády. Proč chodit kolem horké kaše, na pohled mi prostě přišla jak pro děti a nevěřila jsem, že se s ní hezky nalíčím, nechtělo se mi do toho:)))

Jako neříkám, paletka je sice taková hodně okatá, pubertální, ale jinak je ten obal pěkný, kvalitní, pevný.. Velikost je vcelku skladná, na to, že v paletce najdete komplet produkty pro líčení celého obličeje.

Co si budeme povídat, obsahově vypadá nádherně. Spousta očních stínů, od barevných, až po přírodní odstíny, matný i třpytivý efekt. Stíny na obočí, osm rtěnek na rty a šest různých bronzerů, tvářenek a rozjasňovačů. K přiloženému štětečku nebo co to je se vůbec nebudu vyjadřovat, tím mají ženy 30 plus zakázáno, se líčit..:-DD Klikněte na fotku, ponechala jsem ji větší, ať vidíte detaily..

Běžně bych řekla, to čumíte, co? Jelikož mi to ale k lidem co neznám přijde nevhodné, tak napíšu, to čučíte, co?:-D Ne sranda, k věci. Začala bych očními stíny. Myslím, že jde dost dobře vidět, že mě nezklamaly. Část s očními stíny v paletce patří rozhodně mezi ty povedené. Maaaaaličko práší, ale ještě je to v normě. Co se týká pigmentace, ta je taková střední. Ta konzistence je docela zvláštní, lehoučká, takže v jedné vrstvě kryjí tak nějak decentně (jak které, některé kryjí perfektně hned), jakmile dáte další vrstvu, máte krásnou barvu. Jo, s očními stíny mě to líčení bavilo, když ještě přimhouřím oko skrze cenu, tak pohoda.

Řasy jsou to umělé PLH Beauty Éta.

Co část se rtěnkami? Jako nevím, jak vidíte, tak vypadají hezky, pohrát si s nimi jde, ale jako nechtějte po mně, abych se nad pár čtverečky rozplývala, to asi ne. Prostě normal no.

Přesuneme se k těm bronzerům, pak je tam nějaká tvářenka, rozjasňovače… Podívejte se na fotku, není to nádhera? Jako než začnu kritizovat, musím uznat, že na obličeji teda zejména ty rozjasňovače vypadají brutálně krásně. Velice se mi líbí. I bronzery jsou v docela fajn odstínech, žádná oranžáda. Tvářenka je tam jen nějaká oranžová, to jsem moc nepochopila, ale já si vystačila s těmi bronzery (které jsou vlastně označeny jako tvářenka, divné).

Co mě štve, že tady ty pudry na tvář, jsou docela prašné. Jako kalamita to není, ale jo, jsou prašnější. Určitě do nich nesmíte dřít, nesmíte na ně použít nějaké nekvalitní štětce atd… Já vždy jen lehce ťupnu, pigmentované jsou dost, takže není třeba jich nabrat hodně, ale i tak se ten pudr na té paletce ukáže no. Nevím, kdyby to nevypadalo na obličeji tak pěkně, tak bych tu asi nadávala, ale prostě vidíte no, je to krása..

Já nikdy nepoužívám jednu paletku na celé líčení, i když je třeba takhle multifunkční. Mám spoustu dalších produktů, takže to ráda střídám. Kvůli vám jsem tentokrát zkusila něco nového a kromě stínu na obočí a černé linky jsem použila na toto líčení pouze tu paletku. 250 Kč a máte v tom naprosto vše, co potřebujete pro hezké líčení. Jako jo, trošku jsem asi mírnější skrze tu hodně nízkou cenu a skrze to, že se mi tak líbí ty věci na tváře, protože prášení u kosmetiky já fakt nesnáším.. Ale když něco vypadá tak hezky na obličeji, kdo by trošku neustoupil, že jo?!:)

Abych si tu nehrála jen na klauna, protože je mi jasné, že spousta z vás se líčí spíše jen decentně. Vytvořila jsem na ukázku s paletkou i jemnější variantu. Lehce nalíčené očí, zvýrazněné tváře a přirozeně zabarvené rty. Taky dobrý, ne? A vidíte zase ten rozjasňovač???? Nechápu jako, v takové paletce bych ho fakt nečekala, supr supr. (dopsáno po x dnech) Teď mi vlastně docvaklo, že ta paletka spadá pod Technic asi, hmm, no tak to se pak asi moc nemusíme divit, že ten rozjasňovač je tak krásný, ty značka Technic umí.

Co na to říkáte, také byste byli asi ze začátku lehce nedůvěřivé nebo ne? Jak se vám líbí/nelíbí paletka. A co říkáte na líčení, překrásné, že?:-DDD No lepší už to nebude..

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

8 komentářů

 1. Veronika K.

  2.3.2018 at 11.10

  Ahojky, sypeš ty recenze, že nestačím číst,ale musím se přiznat, že je píšeš tak hezky, že jsi jediná, od koho to fakt čtu a zkouknu fotky – jinak jsem si tedy zvykla už jen čučet na videa apod.Ze mě už asi bude mluvit přicházející krize středního věku,ale mě se ta paletka fakt líbí i tím obalem.Možná dětinské,ale já bych to pojala jako veselé a hravé 😀 Stíny jsou docela pěkné (jenže jak už jsem psala, já oči malovat nemůžu, udělám si oči jen svátečně, rychle pár fotek a pak to jde dolů a tři dny mě pak od očí bolí i hlava ),ale mě osobně víc zaujali ty pudry na tvář, ty vypadají fakt pěkně. Kdyby mi nebylo protivné nanášení rtěnky takhle, tak vypadají taky dobře, ale já prostě radši tu klasiku.No každopádně, za ten peníz bych do ní asi fakt šla.Přeju hezký den a díky za aktivitu .-)

  • ILoveMakeUp

   2.3.2018 at 13.06

   Čau, no co, ono nikdo nepotřebuje vše, podíváš se jen na to, co tě fakt zajímá, tak to má být:)
   Sypu, mě to baví, je to fajn relax od starostí:)
   Neee, však mně se také líbí, jen prostě na první pohled je taková pubertální, ale hezká, to rozhodně, já mám také radši barevné věci:))
   Hm, tak to je fakt pech, to je nepříjemné…
   Přesně tak, jako rtěnky jedině klasika, kdo má čas dlabat se v nějakém čtverečku, ale zase pokud ji člověk vezme na cesty, tak to stačí…
   Není zač děkovat, já děkuji, že jsi mrkla, když už jsem si s tím dala takovou práci..:-D Hezký den

 2. Alžbeta

  2.3.2018 at 17.35

  Paletka vypadá veľmi, také celkom prirodzené

 3. Lenka Špryslová

  2.3.2018 at 18.16

  Paletka vypadá velice pěkně.

 4. Jenny

  2.3.2018 at 19.40

  Nádherná paletka 😛 Moc Ti líčení sluší, ostatně jako vždy. Nádherný náušničky <3 Děkuju za Tvůj blog, jediný, který sleduju 🙂

 5. AE style svět

  6.3.2018 at 20.57

  Tedy Technic opravdu prekvapuje a to líčení vypadá božsky! Opravdu veeelké wow 🙂

 6. Tereza Blog

  7.3.2018 at 13.11

  Za 250 Kč ? bez debat super, a jsi opět krásně nalíčená 🙂 Rtěnky v paletkách moc nemusím,ale to už je o vkusu. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.