Technic Colourmax růžová paletka DAY & NIGHTS recenze a fotky

By  |  12 komentářů

Jaaaaj, jak mě to hodnocení kosmetiky a recenze baví! Jde to znát??:-D Paletky od značky Technic jsem už na blogu nakousla několikrát a všechny teda stály za to. Tak boží stíny a krásné odstíny za stovečku, to je něco. Zatím jsem objevila pouze jednu, která mi nevyhovuje, ale k té se dostanu časem, teď si dáme jinou, která mě zaujala a baví!:)

Paletka očních stínů Technic

Když se budu opakovat a znovu nakousnu balení těchto paletek se zapečenými, očními stíny, tak nemám nic proti. Jako žádná krása to není, ale ten plast je pevný, celkově je to fakt bytelné, velikost střední, takže i hezky skladné, no problemo.

Kuuurnik, zkuste napsat, že tohle nejsou absolutně dokonale nakombinované odstíny?? Bože, ta růžová, ta fialová, šedá a ta bílá? Och, brutální, studené, takové ty modro fialové odlesky. Jako tohle je tak krásná paletka barevně, že nemám slov. Myslím, že vás nenapadne jediná paletka, ve které najdete tyto krásné barvy v tak povedených odstínech, že?:)

Jinak tento typ paletek od Technic obsahuje zapečené odstíny stíny. Nesnáším cokoliv zapečeného, protože v některých případech to znamená, že do toho musíte dřít a dřít, abyste na štětec něco nabrali. Tady neeee, rozhodně ne konkrétně u této. Stíny naberete hezky prstem i štětcem. Maličko větší intenzita tam je tím prstem, ale tak to je logické.

Tramtadadáááááá. Žádné extra vrstvení, žádný bílý podklad, vlastně žádný podklad a dostanete tohle. Já jsem spokojena!:)

Vidíte to v koutku oka? To je ta bílá. Ach, jak já ji miluju! Já naprosto zbožňuju tady ty bílé s barevnými odlesky, je to tak krásné, fakt paráda. Myslím, že na této fotce to ani tak nevynikne, jak je to zajímavý stín v reálu. Božeeee, no dokonalost. Tahle paletka je fakt můj malej poklad, hrozně mě baví.

No a vidíte, že jsem vám to zase nafotila několikrát, ať si uděláte představu, zda se barvy hodí pro váš odstín očí. Samozřejmě záleží celkově na tom, jaký jste typ, na odstínu pleti atd., ale tak vidíte, že to vypadá opravdu super v každém případě!

Kdyby to šlo, tak se před touhle paletkou ukloním. Že jsou kvalitní paletky za litr, se tak nějak předpokládá a je to i žádoucí skrze cenu. Ale u těch levnějších kousků nikdy nevíte, jak to dopadne, protože prostě dříve levná kosmetika příliš kvalitní nebývala. Jak vidíte, tak i levně to jde. A víte co? Já nemám moc ráda, když někde čtu takové oooooch high end já používám jen high end blablabla. Celkově na to spojení „high end“ jsem trošku alergická, ne skrze ten název, že se tomu tak říká, ale mnohdy to ženské používají, aby se předváděly. Nemám ráda hraní divadla, že prostě dražší kosmetika je něco více. Já můžu všechno, drahé i levné, právě proto, že mi toho pod rukama prošlo hodně, fakt hoooooodně, takže vím, že o penězích to dneska už opravdu není. Buď se umíte nalíčit nebo ne a je pak úplně jedno, jestli si pořídíte něco dražšího nebo levnějšího. No a hlavně, zde máte jasný důkaz, že kvalitní kosmetika rozhodně není jen ta drahá:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

12 komentářů

 1. Káťa

  18.12.2017 at 8.59

  Je boží! Nejvíc mi tyhle barvičky pasují k hnědým očím, nádherně se to doplňuje. Já mám modré, ale nevadí, Technic má určitě i něco bezva pro modroočky 😆

 2. Lenka Špryslová

  18.12.2017 at 9.42

  Ähojky,

  paletka vypadá super, no nevím ty odstíny jsou na mě příliš výrazné .

  • ILoveMakeUp

   18.12.2017 at 9.47

   aHOJ, jo, tak jako jsou, je to fakt pro ty, co baví si trosku vyhrát a výraznější líčení. Ale tak tupneš maličko a vykouzlíš s tím i jemné:)

 3. Kateřina Sýkorová

  18.12.2017 at 12.26

  Parádní odstíny, líčení vypadá úžasně 🙂

 4. Helwy

  18.12.2017 at 13.26

  Dobre napsany clanek.

 5. Vendy

  18.12.2017 at 17.33

  Opravdu krásná paletka!

 6. Gabča Indrová

  18.12.2017 at 20.29

  Poslední odstavec – taky bych se mu nejradši poklonila… 😀
  paletka vypadá úžasně, ale mě přijde, že mi takhle divoký barvičky vůbec nesluší, takže mě to tak moc nenalákalo, ale k hnědoočkům je to bomba! 🙂

 7. Lucie Schreder Gondorčínová

  19.12.2017 at 20.20

  Krásná paletka! Na tu značku se už dlouho chystám!

 8. Petra

  16.1.2018 at 20.35

  Tak už je doma a ne jen tahle😂 Těším se na ráno👏🏼😁Děkujiiiii za tip👍

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.