Saffron rtěnky Zombie recenze a fotky

By  |  12 komentářů

Hezký den přeji, konečně jsem se dostala k tomu nafotit fakt všechny odstíny rtěnek, které jsem vám ukazovala už na instagramu i facebooku. Jde o hodně divoké barvy, takže kdo máte rádi výrazné rtěnky, možnáááá by vás mohla tato recenze zaujmout!:)

Saffron rtěnky Zombie

Když jde o kosmetiku, nejdůležitější je samozřejmě obsah. U rtěnek jejich konzistence, jak vypadají na rtech, jak drží atd.. Každopádně i přes to asi jako každá ženská prvně zkoumám obal. Rtěnky stojí 89 Kč a ač jsou teda obaly zajímavé a okaté, tak ta kvalita je nic moc. Rozhodně to nepůsobí nějak luxusně. Je to obyč plast, takový ten odlehčený, to stříbrné se myslím časem ošoupe, no prostě nic extra. Z dálky ok, ale z blízka a po dlouhé době používání to asi nebude velká sláva. Klik na fotky pro zvětšení.

Jako takhle se to možná nezdá a normálně na první pohled jsou ty obaly super, pěkné, nezdají se nějaké ojeté. Ale tak prostě co po mně chcete no, jistě, že to zkoumám trošku více detailně, taková už jsem no, když jde o kosmetiku. Ale jako jo, té ceně to odpovídá, není důvod příliš kritizovat.

V eshopu mají 11 odstínů těchto klasických rtěnek, pak tam mají ještě tekuté, aj ty vám nafotím.. Jak vidíte, tak se mi moc nedařilo ty odstíny zachytit, je to tím, že jsou ve většině hodně tmavé, tak to na fotkách vypadalo téměř vše stejně, ale nebojte, nafotila jsem je i na puse a tam jdou barvy vidět krásně:)

Ty odstíny mají i názvy, ale já si více pamatuji odstíny podle čísel, takže začnu klasicky odstínem číslo 1, což je klasická černá. Jo, paráda. Černých rtěnek u nás na trhu moc není, tato je krásně černá, stačí tak dvě vrstvičky, nedělá šmouhy, drží dost dobře. Jde o rtěnky krémové, takže samozřejmě zakousnete-li se s touto do rohlíku, nebude bílý, nebude:-DD

Odstín číslo 2 je na pohled stále téměř černý, je v něm ale špetka šedé, no prostě temná rtěnka. Také fajn, nebyl s ní problém.

Odstín číslo 3 je krásná švestková. Já teda na tmavé barvy u rtěnek moc nejsem, ale tahle vypadá hezky, co vy na to? Je to krásná barva, která nedělá opět šmouhy, jedna vrstva teda nestačí, ale prostě dvakrát, třikrát přejedete, což je u výrazné rtěnky normálka a je to. Výsledek vidíte na fotce. U žádné z rtěnek jsem nepoužila konturovací tužku, takže můžete vidět, že ta pigmentace je fakt super a dostatečná na to, aby se výrazně vykreslil i okraj rtů.

Odstín číslo 4 je taková temná vínová či co, mno mně se teda nelíbí, ale tak jinak v pohodě. Kdo nosíte tyto barvy, tak budete spokojené.

Číslo 6 je zářívá oranžová barva, opravdu velmi výrazná, krásně krycí, příjemná na rtech, krémová. Vůbec nevysušuje, nepne rty, vše ok. I s tímto odstínem lze tvar rtů krásně vykreslit.

Číslo 6 je klasická růžová, hodně zářivá, mně  teda nepřijde nijak extra originální oproti těm ostatním odstínům, ale je pěkná. Kryje perfektně, drží také dobře, samozřejmě dokud si nedáte knedlo zelo vepřo. I se ztrácením není problém, pokud se teda do něčeho nezakousnete a ten vnitřek neotřete nějak násilně, tak se ztrácí rovnoměrně.

Odstín číslo 7 mě hodně baví, nevím proč. Tmavě zelená, taková ta stromečková. Krásně se aplikuje, perfektně kryje, a když na ni dáte třeba i špetku nějakého stínu se shimmerem, to je panečku podívaná!!:-D

Tak istě, že jsem to nafotila:-D Dala jsem přes ni myslím trošku zeleného od Urban Decay. Super, že jo? Mně se to líbí. Nenosila bych to, protože se v tom necítím dobře, není to můj styl, ale vypadá to parádně.

Pokračujeme odstínem číslo 8 a jsem moc ráda, že tady máme další fialovou, o dost světlejší, jak byla ta horní a to se mi líbí. Tady ta sice také neflekatí, ale maličko jakoby zalézá do vrásek nebo prostě zvýrazní sušší rty když máte a tak no.. Já rty neměla při focení tip top, tak to možná tady i uvidíte. Ale jako žádná nenositelná hrůza, to zase ne, ale pro jistotu to zmiňuji.

Číslo 9 je hrůza, tento odstín absolutně nedoporučuju. Nekryje dost dobře, flekatí na rtech, no fakt jako docela děs, nevím co k ní dodat. Možná se někomu takový odstín líbí, budiž, ale mně přijde strašná teda. Odstín je to cosi mezi šedou a fialovou + k tomu perleť lehká. No možná tak na let na Mars super:-D

Odstín číslo 10 je naopak nádhera. Je to barva, kterou teda osobně nemusím, taková ta cihlovo-oranžovo-červeno-hnědá, většinou sluší zrzkám, ale jako jinak je krásná, rozprostře se nádherně na rtech, neflekatí, kryje už v jedné vrstvě. Je velice příjemná, hodně krémová, super rtěnka.

Číslo 11 je klasická rudá. Vlastnosti má stejné jako ten odstín výše, je na rtech velice krásná, brutálně pigmentovaná, příjemná, dokonalost!

Koho vás zaujaly řasy, které mám na fotkách, tak jsou to ardell fauxmink 814 🙂


VÝDRŽ

Rtěnky jsou krémové, fakt hodně, což je moc příjemné při nošení, ale samozřejmě co se týká výdrže, to naopak praktické není. Jakmile do něčeho kousnete, půjde rychle dolů. Bez jídla, jen s pitím dá několik hodin, ale rozhodně to není žádný držák na celý den.

KONZISTENCE

To už jsem nakousla několikrát, jsou velice, velice příjemné, krásně krémové, takové až saténové na rtech. Nepnou, nevysušují, jsou fajn.

VŮNĚ

Většina mi přijde, že téměř nevoní, některé voní jen lehce, vanilkově či co, jako nic násilného. Na rtech necítíte nic.


A to je vše. Mně se rtěnky líbí, co se týká barev, vlastností a vzhledu na rtech. Ohledně toho obalu to asi není nic, co bych jen tak vytáhla z kabelky někde ve společnosti, ale tak třeba jste někdo větší drsňačky:-D Co více dodat, ten obal odpovídá určitě ceně, obsah je na tom ale o mnoho lépe. 

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

12 komentářů

 1. Martina Serafee Kolářová

  3.1.2018 at 11.13

  Ahoj, krásné crazy barvičky a mně, stejně jako tobě se líbí ta zelená a ještě č. 10 a 11 … jsem zvědavá na ty tekuté 🙂

  • ILoveMakeUp

   7.1.2018 at 15.32

   jj, tekuté už jsou normální, nositelné barvy, takové přirozené:)

 2. Lenka Brestenská

  3.1.2018 at 11.32

  Tešila som sa, ale teda, vyzerá to nič moc. Jediné farby, ktoré ma zaujali, sú čísla 10 a 11, ale ten obal ma úplne odplašil. Možno cena ok, ale za mňa ich zrejme skúšať nebudem :(.
  Škoda, na tebe tie 10 a 11 vyzerajú veľmi dobre !

  • ILoveMakeUp

   7.1.2018 at 15.32

   Jj, jako cena je nízká a rtěnky jsou příjemné, ale není to nic, po čem by člověk asi sahal denně no..

 3. Wikinikika

  3.1.2018 at 15.16

  Ta paleta barev je zajímavá, je tam dost netradičních odstínů 👍 A ta zelená ti na fotce strašně sluší.

  • ILoveMakeUp

   7.1.2018 at 15.33

   jj, škála odstínů je super, nevšední, takže pro někoho, kdo má rád odvaz, je to super

 4. Jana

  3.1.2018 at 16.07

  Obal je teda spíš odstrašující a u takhle výrazných barev mám přece jen ráda pořádnou výdrž.

 5. Naty

  3.1.2018 at 17.52

  Tobě vážně sluší všechno! ❤ 🙂

 6. Lucie Schreder Gondorčínová

  5.1.2018 at 15.10

  Líbí se mi moc ta zelená! Krása.

 7. Denisa

  10.1.2018 at 21.49

  Ale jo, jsou pěkné. Líbí se mi ta černá a taky ta zelená, která krom toho krásně ladí k těm stínům. Mě by to právě nevadilo vytahovat na veřejnosti, normálně bych si je před návštěvou vyložila na stůl, ty obaly jsou luxusní.

  • ILoveMakeUp

   11.1.2018 at 10.56

   Jj,v šak já taky, no stress. Spíše třeba na nějaké pracovní schůzce víš, to bych asi jen tak nevytáhla, i když možná aj to jo, dyť je to fuk:))

 8. Pingback: Děsivé líčení snadné a rychlé | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.