Technic VIP colour wave paletky recenze a fotky

By  |  5 komentářů

Taaak, jdeme na to! Mám pro vás ukázku další novinky od značky Technic. Jak víte, tato značka je známá především tím, že je hodně levná. I přes nízké ceny jsou však zejména novinky velmi kvalitní, což je paráda. Tentokrát tu ale máme něco speciálního. Paletky ve dvou barevných variantách, jedna obsahuje přírodní odstíny, druhá je divočejší a barevnější. Mě osobně naprosto uchvátily svým vzhled, důležitější je však obsah, že jo. Ten je na tom jak, co myslíte?:)

Co se týká obalu, to je opravdu naprosto brutální. Když pominu to krásné, třpytkové balení, tak mě asi ještě více překvapila vyloženě ta kvalita toho balení. Pevné, všechny krásně rovné, dokonalé detaily, opravdu jsem čučela a v prvních pár sekundách, kdy jsem produkty vytáhla z balíčku, mě ani netrklo, že jde právě o značku Technic. Jinak nedá mi to nedopsat, že v reálu jsou ty obaly ještě hezčí, nějak se mi to nedařilo zachytit.

Technic VIP Colour Wave bronzed bae je tedy ta tlumenější varianta, obsahující přírodní odstín, od světle béžové, rozjasňující, přes bronzovou až po klasickou hnědou. Výhodou těchto paletek je, že je můžete použít na oči i tváře a konkrétně u této je to dost dobře možné. Na očích s ní vykouzlíte vše možné líčení, jemné i výrazné. Na tváře ji můžete využít hned několika způsoby, hnědé barvy jako bronzer a tu nejsvětlejší třeba jen jako rozjasňovač.

Odstíny jsou opravdu krásně, plné rozjasňujícího efektu. Barvy na obličeji vypadají přesně tak, jako v balení.

Technic VIP Colour Wave fairy tale je pro mě osobně mnohem více zábavnější a zajímavá. Je fakt, že tuhle už na ty tváře příliš nevyužijete. Ten nejsvětlejší, bílý stín můžete použít jako rozjasňovač, možná ještě i ten růžový. Já jsem zkusila použít jako tvářenku tu první trojici bílo-růžovo-fialovou a nevypadalo to špatně, lze to použít, ale není to asi pro každého. Takže na ty tváře bych řekla, že je užitečná pouze tím nejsvětlejším odstínem.

Všechny odstíny však můžete využtí na líčení očí a to je vám panečku parádička! Tohle je velká nádhera, zejména ten první a ty poslední dva a hlavně tedy ten úplně poslední. To je vyloženě taková ta barva a la mořská víla, nádhera.

A teď se podíváme na to, jak paletky fungují či nefungují!:) Já jsem je tedy použila na oči i tváře, abych vyzkoušela, zda jsou opravdu na to, co slibují, vhodné. Zde vidíte na očích tu barevnou variantu. Na oči jsem použila také ty hnědé odstíny, do záhybu a pod spodní řasy. Co se týká tváří, tam jsem u tohoto líčení použila pouze tu hnědou paletku Bronzed Bae. Myslím, že nemusíme diskutovat o tom, že ty barvy a celkový efekt vypadá na obličeji nádherně. Jak vidíte, rozjasňující efekt bezchybný!:) Buď nebo já jsem nenáročná:-D Jo a na očích mám Ardell magnetické řasy.

Jak jsem psala, ta barevná je pro mě bez debaty, ale i s tou hnědou lze vytvořit hezké líčení a jak vidíte, není problém je i spolu kombinovat. Jinak tenhle celý ksicht jak ho vidíte, je více méně komplet nalíčen s Technic značkou. Oči, tváře a na rtech mám moji oblíbenou Technic tekutou rtěnku. Nahodila jsem myslím prvně tu nude a pak tam prdla trošku té date night růžové.

Paletky jsou hodně rozjasňující, takže jak vidíte, ty tváře to rozjasní opravdu dokonale. V případě té Bronzed Bae je to tedy velmi multifunkční produkt, vykouzlíte s ní jemní i výrazné líčení očí, vykonturujete obličej, dodáte barvu nebo třeba jen použijete nejsvětlejší odstín jako rozjasňovač. Má takový ten „champagne“ dost světlý odstín, takže naprosto univerzální a vhodný i do vnitřních koutků očí.

VÝHODY

 • výdrž*
 • nepráší
 • je zapečená, i přes to lze stíny nabrat štětcem

*K té výdrži bych chtěla něco dodat. Na tvářích mi držela mnohem déle, jak mi běžně tvářenky, rozjasňovače či bronzery drží. Fakt až do večera, což se mi nestává, většinou se mi z tváří začne vše, k takovém tomu klasickém konci pracovní doby, ztrácet. Bohužel na očích to tak stoprocentní nebylo. Dvě líčení byly ok.  U jednoho jsem při odličení viděla, že se mi na jednom víčku ztratila trošku barva, nebylo to ale nic extra viditelného, jen na kousku toho víčka. Raději to ale uvádím, já nepoužívám bázi pod oční stíny, takže pokud vy jste zvyklé, ji používat, raději ji použijte.

NEVÝHODY

 • tužší konzistence
 • na očích je nutné vrstvit

Mně se to ani moc nechce dávat do těch nevýhod, protože si myslím, že většina by to sem nezařadila, jelikož zase až tak moc zapečené to není. Ale já prostě nemám ráda, když hned na první hrábnutí do toho produktu nedostanu plné krytí. To krytí není nízké, normálně štětcem nebo prstem naberu, dvakrát navrstvím a je to. Ale prostě je to maličko zapečené no, tak nebudu hrát divadllo, že ne. U těch tváří je to jedno, ale při líčení očí jedna vrstva pro plnou barvu, jakou vidíte v paletce, nestačí. Na druhou stranu to díky tomu vůbec nepráší, jak říkám, pro někoho výhoda, pro někoho nevýhoda, to už je na každém..

Ale zpět k ukázce v akci. Abych vám ukázala na tváři i to barevnou paletku, zde jsem použila na dodání barvy kombinaci té růžové a bílé, prostě jsem tak nějak hala bala přes ně přejela štětcem. I když už tak ty barvy dodají obličeji mega rozjasnění, já použila tu bílou znovu, jako klasický rozjasňovač. Efekt je to krásný, ale myslím, že tvářeku vám ani ten růžový odstín nenahradí, je to opravdu jen takový odlesk. Takže tuto paletku na oči + v ní máte barevné rozjasňovače.

Doplnění (čtěte, jen pokud se fakt nudíte): uf, no tak mám zveřejnit recenzi a ještě tady musím něco doplnit. Když jsem řešila tu výdrž na očích, tak když jsem používala na oči pouze ty paletky, tak to bylo ok. Jak jsem vám psala, že se mi to slilo na jednom oku, tak to bylo v případě tohoto líčení, jéééééééééžiš, já jsem debil…. Ok, takže jsem teď před zveřejněním přepisovala kus článku, proto jste nic o slévání nečetli. Psala jsem vám, že se mi při jednom líčení stíny slily v záhybu oka a blablabla.. A to bylo přesně u tohoto líčení níže, JENŽE, já tady použila na 3/4 víčka urban decay a pouze to vnitřní čtvrtiny a pod spodní řasy tu Fairy Tale. Aha, takže to jsem kritizovala neoprávněně. Hm, píšu tady svoje myšlení přímo do článku, zajímavé. Asi blázen, už ten blog mám přeci jen dlouho..:-D To máte tooo, jak se to říká, autentické:-D Neříkám, že UD nedrží, vím, proč se mi to tady slilo, protože miluju tento stín a vrstvila jsem ho jak debil asi 10x no, je to od UD mildew, drží skvěle, ale já ho ten den fakt hodně vrstvila… Ok, už držím hubu:)

Takže tohle líčení je z části s tou paletkou Fairy Tale, ve vnější části oka a ještě na středu mám stín od Urban Decay, vnitří koutek a pod řasama je už Technic. Krásné, že? Nebo ne??:-D

Co více napsat. Tu barevnou tedy kupujte, pokud toužíte po takových očních stínech + barevných rozjasňovačích. Tu hnědou kupujte, pokud toužíte po takových očních stínech a bronzerech na tváře. Co se týká ceny, trošku mi přijde, že na tuto značku je produkt dražší, docela mě to překvapilo. Faktem ale je, že ten obsah i balení ceně odpovídá. Technic má většinou naprosto obyč, plastové obaly a tady je ta kvalita o dost jinde, takže asi proto museli dát i vyšší cenu. S ohledem na moje zkušenosti jsem si jista, že kdyby na té paletce byl nápis jakékoliv dražší značky, dali byste za to i litr a ani byste nemrkli. Já to samé samozřejmě.

Co se mi ještě moc líbí, že i když paletku používáte, tak ty vlnky tam stále jsou, to bude trvat fakt dlouho, než je vyhladíte.. No stačilo. Já jsem šťastná, že mám paletky doma, zda některou z nich potřebujete vy, to netuším.. Nebo tuším?:-D

Já nerada takhle vybírám a píšu, co je lepší, protože je jasné, že každá máme ten svůj styl. I když se mi hrozně moc líbí ta barevná, tak nevím no, tuším, že asi častěji sáhnu po té hnědé a to pro zvýraznění tváří a pro rozjasnění:)

Co na ně říkáte? Jak se vám líbí? A také jste překvapeni jako já, jaké krásné novinky tato značka neustále sype? Já se nestačím divit. 

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Veronika Swaine

  12.3.2018 at 18.12

  Tak to je opravdu paráda. 🙂 Teď mě Technic opravdu překvapil. O té hnědé budu hodně uvažovat, líbí se mi jak je multifunkční. A hlavně má opravdu krásné odstíny barev. 🙂

 2. Lenka Špryslová

  12.3.2018 at 18.26

  To je tedy nádhera. Obě dvě varianty jsou krásné.

 3. Daniela

  12.3.2018 at 21.07

  Chcelo by to swatche všetkých odtieňov aspoň na ruke 🙂

 4. Džuvečisko

  13.3.2018 at 9.43

  Také bych uvítala swatche 🙂 Vypadají naprosto parádně obě ty paletky, líbí se mi provedení do těch vlnek 🙂

 5. CosmeticsAndThings

  17.3.2018 at 18.31

  Mně se líbí obě. Asi si je koupím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.