Too Faced Natural Face paletka recenze a fotky

By  |  9 komentářů

Recenzi této paletky jsem neplánovala, protože na netu je toho fakt plno, ale přišlo mi pár dotazů, kdy paletku dám na blog, tak proč ne.. Je nádherná, fotila se sama a kvalita je eňo ňuňo, takže by byl na jednu stranu až hřích, si ji sem nedát:)) Ok, jdeme na to.

Paletku jsem kupovala v Sephoře, kde stojí kolem 1300 Kč a ve stejné řadě nabízí i variantu na líčení očí. Too Faced je značka, u které snad není ani šance šlápnout vedle, pokud vám sednou odstíny. Já jsem se pro tuto paletku rozhodla hlavně proto, že tvářenky a bronzery od této značky mi moc vyhovují, mám je velice ráda a mít je takhle v absolutně překrásné paletce, všechny v jednom? Tomu se nedalo odolat:)

Paletka je opravdu skvost, je sice hodně těžká, opravdu dost, ale prostě nádherná. Jde poznat, že v Too Faced jsou prachy no:-D S obaly si vyhrají, jsou fakt velmi kvalitní, každy detail je dokonalý, no nádhera…

Tradááááá. Láska moje veliká. Tohle se fakt hodně povedlo. Dva překrásné rozjasňovače, dvě krásné tvářenky a dva úžasný bronzery. Paletka je opravdu sestavena velmi dobře, u rozjasňovačů je to více méně jedno, jaké mají odlesky. Tvářenky jsou ale perfektní kombinace výraznější růžové a tlumené starorůžovohnědé… To stejné bronzery. Jeden je velmi přirozený a matný na vyloženě konturování, druhý je klasický bronzer s jemným shimmerem. Zrcátko je mega velké, snad poprvé bych mohla říct, že mi zrcátko v paletce stačí pro komplet líčení.

D O K O N A L O S T

Já jsem tuto fotku ponechala hodně velkou, takže když na ni kliknete, zvětší se a vy perfektně uvidíte ty odstíny a hlavně u rozjasňovačů ty odlesky. Já fakt nemám, co kritizovat, paletka je naprosto dokonalá. Rozjasňovače jsou takové champagne, jen s trošku rozdílnými odlesky. Jakože, barevně jsou to takové ty univerzální, béžové rozjasňovače, ale v každém z nich jsou navíc takové zvláštní, barevné odlesky, růžové, broskvové, možná i lehce zlaté.. No co mám jiného napsat, než zase dokonalost:)))

Je fakt, že k nákupu paletky mě přesvědčily právě ty rozjasňovače. Jak jsem psala, jsou vcelku přirozené, na druhou stranu jsou v nich barevé odlesky a to mě hrozně baví. Nemám vlastně žádný rozjasňovač v takovém efektu. Paletka tedy pro mě obsahuje produkty, které využívám každý den – tvářenka + matný bronzer. A zároveň má i „to“ něco navíc, co je originální a zábavné. Jako už mě bolí prsty od toho, jak ji chválím, ale nejde to jinak:))

Používám ji neustále poslední dobou, takže ji můžete vidět na xyz fotkách na instagramu. Zde jen tak na ukázku, že s ní nemusíte tvořit jen tváře jako marfa, růžové, s kilem lesku. Naprosto v pohodě vám poslouží i na velmi jemné zvýraznění tváří. A ten odlesk? Také velmi přirozený, pokud nevrstvíte:)

Vlastnosti jako jsou prašnost, pigmentace, výdrž ani nekomentuji, to je myslím jasné. Ale kdo značku neznáte, tak tedy prašné jsou všechny ty pudříky minimálně, pigmentace je velmi vysoká, možná až moc, ale mně to nějak nevadí. Výdrž perfektní, produkty na tváře Too Faced umí, takže tam není problém. Samozřejmě to také záleží na podkladu, typu pleti atd…

Já jsem vám záměrně nafotila takovou jemnější variantu použití paletky. Všechny ty produkty v ní jsou MEGA pigmentované, takže pokud si budete chtít udělat tváře jako růže a odlesky jako disco koule, není problém. Lze s ní ale vytvořit i něco takhle decentního, což je super:)

Co musím ještě zmínit, obsah celé paletky brutálně voní, sladce, opravdu hodně výrazně. Na můj vkus až moc, ale tak nevadí, je to hezké:) Vřele doporučuji koupit, tohle je fakt univerzální paletka, kterou budete milovat spoustu let, a i když si od ní na chvíli odskočíte k jiné, zase se k ní moc rádi vrátíte:)

No a na co se můžete těšit příští týden? Pokud nechcete utrácet pomalu tisíce, stačí vám stovka a i za tu si můžete pořídit fajn (ne dokonalou) paletku. Já jsem vám dofotila a takhle pěkně dala do koláže paletky Technic Colourmax, tak je přidávám i sem, ať vidíte, že paletka nemusí stát tisíce, abyste s ní vytvořili pěkný makeup:) Ale více si nechám až do recenze, tak se zase stavte po víkendu:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

9 komentářů

 1. Dana Čechová

  12.10.2018 at 11.34

  Ahoj ach jo to moje velke přani mit tuto paletku😉😊…snad se splni…ted to nejde přednĕjši je ted pro mĕ pejsek léky. ..ale je nádherná a snad nejkrasnejsi co jsem viděla a nádherně fakt na jedničku jsi ji popsala a ja jelikož už stiny používám decentní 😊da se použít i na vice způsobu i jako stíny 😊vid…

  • ILoveMakeUp

   12.10.2018 at 15.55

   Ahojky, tak určitě ano, časem:) Člověk nemůže mít vše hned, jsou přednější věci, jak píšeš… Jj, ten obal je velmi pěkný, ale je teda i dost těžký, není to zrovna praktická paletka:))

 2. Lenka Špryslová

  12.10.2018 at 14.04

  Ahojky,

  Ta paletka Too faced vypadá super, také by se mi taková líbila.
  A ty od Technic jsou také pěkné.

  • ILoveMakeUp

   12.10.2018 at 15.55

   Ahoj, no ty Technic se nemohou rovnat obalem, ale obsah je více než super:)

 3. Petra

  12.10.2018 at 16.17

  Stále mě lákají ty jejich stiny, matně i leskle z teto kolekce. Náhodou nemáš?

  • ILoveMakeUp

   12.10.2018 at 17.58

   Nemám, taková světlá paletka je pro mě už nuda, já mám ráda barvy. Sem si teď kupovala too faced chocolate gold, ta je boží:)

   • Petra

    13.10.2018 at 15.56

    Myslím, ze recenze tu ještě nebyla, tak sem s ni, prosím 🙂 Diky moc

   • Michaela

    14.10.2018 at 8.39

    Prosím recenzi na Chocolate gold paletku ❤️ Uvažuji o koupi

   • Michaela

    14.10.2018 at 8.40

    Prosím recenzi na Chocolate gold paletku ❤️ Uvažuji o koupi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.