BIO dekorativní kosmetika Miss W recenze

By  |  4 komentáře

Dneska mám pro vás něco, co je poslední dobou docela dost trendy a to recenze přírodní kosmetiky. Trendy jsou sice hezká věc, ale jak to bývá, rychle opadnou. Pro mě je přírodní kosmetika něco, co zkouším celý život. Začala jsem s tím už v pubertě a sem tam koupila nějakou dekorativku. Bohužel většinou to bylo nic moc a to byl asi ten hlavní důvod, proč mě nikdy nelákalo používat tento typ kosmetiky výhradně. Ale zpět k tématu dnešního článku..

Možná si pamatujete nedávný článek, kde jsem recenzovala pečující kosmetiku z eshopu wonderful.cz. Jo, to bylo velké nadšení. Článek si už moc nepamatuju, co jsem v něm psala, ale ty produkty používám stále, jsou naprosto úžasné, hlavně tedy maska. Recenzi můžete omrknout zde. Co se týká dekorativky, nebudu až tak moc jásat, ale tak pojďte se podrobně podívat, jak funguje…

Ještě před recenzí bych chtěla zmínit, že pokud vás tato kosmetika a značka Miss W zaujme, tak na eshopu mají fakt mega výběr. Jak co se týká produktů, oční stíny, pudry, tvářenky, paletky, rtěnky, lesky na rty.. Tak i co se týká nabídky odstínů.

Jako první tedy mrkněme na krémové, oční stíny v odstínu 19 Pearly Ivory. Já jsem si záměrně vybrala takový jemný odstín, který se hodí na jednoduché líčení, ale zároveň i na rozjasnění vnitřních koutků nebo třeba i na tváře.

Stín hezky drží, není na oku nějak moc mazlavý, neslévá se, ale jak vidíte, je to fakt velice jemná barva, spíše jen takový odlesk na tom víčku. Rozhodně ho můžete použít i na tváře, místo klasického rozjasňovače, odlesky má opravdu nádherné. Co se týká výdrže, nemám zde problém. Faktem je, že držet bude různě s ohledem na to, zda máte víčko a kůži suchou nebo mastnou..

Jako další zde mám řasenku s názvem Miss W Does eyes black, která by měla řasy nejen prodloužit a dodat jim objem, ale díky složení je také posilovat. Jak funguje na řasách, můžete vidět na fotce výše.

Kartáček mi moc vyhovuje, je hezky úzký, pěkně se s ním ty řasy zvýrazňují, dostanete se s ním až ke kořínkům i do koutků očí. Na můj vkus je řasenka dost obalená barvou, ale není to zase až tak hrozné, že by řasy slepila do tří trsů. Jako není špatná, ale že by mi udělala wow efekt, se říct nedá. Možná větší službu udělá vám, které máte fakt krátké řasy, páč tím, jak se s tím kartáčkem dostanete všude, z nich pak dostane maximum..

A na závěr jsem si nechala rtěnku. Opět i rtěnky tam mají v mnoha různých barvách, to se mi fakt líbí, že ten výběr je tak široký. No ale zpět k této rtěnce. Jak vidíte, obal je papírový, stejně jako u všech ostatních produktů. Jako je hezký, neříkám, že ne, ale prostě mě kytičky neohromují, ať jsou kdekoliv, prostě nejsem kytičkový typ, jsem odjakživa trošku babochlap, takže jako pěkný, ale neochám.

Mám rtěnku v odstínu 116, což je docela nude odstín s takovým spíše hnědo-oranžovým nádechem. Jako byl to risk, ale myslím, že jsem vybrala dobře:)

Rtěnka se v obalu tváří více do oranžova, než pak v reálu na rtech je, což jsem ráda. Odstín perfektní, konzistence příjemná, krémová, ale docela hutná, takže na rtech hezky drží. Vlastně ani zde nemám co extra vytknout, jen prostě nejsem nějak nadšená no. Spokojená jsem, to ano, ale prostě ne ohromena.

Je samozřejmě rozdíl, když recenzuje přírodní kosmetiku někdo, kdo se zaměřuje pouze na přírodní složení a pak někdo jako já, kdo používá všechno. Kdybych používala pouze přírodní kosmetiku, byla bych velmi nadšena, že jsem v té užší nabídce produktů a značek našla tak krásnou nude rtěnku, spolehlivou řasenku a multifunkční krémový stín. Té BIO kosmetiky jsem za život nezkusila zase až tak málo, takže mohu říct, že tady ta kvalita prostě je se vším všudy, od výdrže, přes pohodlnou aplikaci až po hezký vzhled a to fakt v této kategorii produktů není bohužel samozřejmost. V mém případě to ale nejsou až tak originální odstíny/konzistence, který bych u jiné značky nenašla, takže se prosím na celou tuto recenzi dívejte i z tohoto úhlu pohledu, děkuji:)

A to je vše. Značka je to kvalitní, určitě ji mohu doporučit. Obaly přes to, že jsou papírové, jsou pevné a naprosto v pohodě přežijí, i když je pohazujete po šuplíku, stole nebo v kabelce…:))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Lenka Špryslová

  11.10.2018 at 14.20

  Ahojky,

  Ta rtěnka vypadá velice pěkně.

 2. Aneta M.

  15.10.2018 at 16.13

  Ahojky, tedy obaly jsiu fakt roztomilé, dlouho ksem nevidela nic podobného a bio kosmetika mne poslední dobou láká cim dál víc

 3. Jana

  17.10.2018 at 8.41

  Je super, že už je na našem trhu celkem široký výběr bio dekorativky.

  • ILoveMakeUp

   18.10.2018 at 8.23

   To rozhodně je, hlavně kvalitní, takže paráda. Dříve to byl opravdu děs, malý výběr a ještě nic moc kvalita, takže tohle je fakt supr…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.