Zlaté líčení s paletkou Urban Decay a rozjasňovač v tužce Technic

By  |  4 komentáře

Ahoj. Další článek na blogu!:) Kdybyste jen věděly, kolik já mám plných složek v pc fotek pro články, kolik líčení mám nafoceného, kolik recenzí a dokonce i článků s recepty a fotkami jídel.. Uuuuf, kéž bych to tak mohla dát vše najednou, ale nedá se, musím pěkně postupně:) Tak dneska jsem se konečně dostala k tomu, zveřejnit toto líčení, kdy jsem si trošku pohrála s kontrastními barvami nebo prostě zkoušela jsem, co mě napadlo a vzniklo z toho tohle…

Jak vidíte, jde o pořádnou divočinu. I když je fakt, že při zavřeném oku to líčení není až tak nějak moc výrazné, zlatá je prostě zlatá:)

Fialovou tekutou linku jsem použila od značky Nyx. Je super, jen ji nesmíte vrstvit, pak kůži stahuje a může se loupat. Toto platí pro všechny odstíny, nevrstvit, udělat linku jedním, dvěma tahy a hotovo.

Zlatých stínů moc nemám, není to moje barva, tak je běžně nekupuji. Mám ale jeden nádherný v Fun paletce od značky Urban Decay a tak jsem ho po dlouhé době použila:) Pigmentace je jako u všech stínů této značky naprosto perfektní, stejně tak výdrž, použitelnost atd…. Odstín se jmenuje MAUI WOWIE.

Tento článek měl být vyloženě jen o líčení, jenže pak jsem zjistila, že jsem použila i produkty, o kterých jsem vám nikdy na blogu nepsala a tak jsem je honem šla nafotit a přináším i takovou mini recenzi. Jde o tyto rozjasňovače v tužce od značky Technic. Já tento typ produktu nemám moc ráda, nevyhledávám ho a to hlavně proto, že ty rozjasňovače takhle v tužce jsou většinou hodně nenápadné, takové maličko nudné prostě. Jooooooo, to není tento případ, to teda panečku vážně není!:)))

Růžová krémová rozjasňující tužka
Zlatá krémová rozjasňující tužka

Aha, tak teď koukám v eshopu, že tu zlatou mají pod bronzovou.. Mnoo, tak mně je to fuk, já tomu říkám prostě zlatá!:-D

Tradáááááá, naprostá nádhera. Rozjasňovače jsou oproti jiným nádherně krémové a fakt hodně pigmentované, díky tomu jsou odstíny opravdu WOW a jsou na pleti krásně vidět. Mně se hrozně moc líbí obě barvy a to já zlaté rozjasňovače zrovna nemusím. Samozřejmě se mi je nepodařilo zachytit na 100%, v reálu jsou ještě krásnější, ale tak pro představu..

Já jsem použila ten zlatý na tváře, aj pod obočí. Pod tím obočím to můžete brutálně vidět, je to mazec, co?:) Moc pěkné. Super je, že to není taková ta teplá zlatá, ale spíše studená nebo teda asi bronzová, jak mají uvedeno v eshopu. Pro mě je ale bronzová s větším nádechem hnědé, tohle je prostě studená zlatá..

A komplet líčení.. Jako jasně, pořád je to vcelku jemné rozjasnění, furt je to krémový produkt, což ale mně naprosto vyhovuje. Každopádně kdybyste to naťupali nějak pečlivěji než já nebo navrstvili, tak to udělá větší lesk.

Jo, mohla jsem na oči dát jen tu zlatou, ale mně to přišla trošku nuda, tak jsem prostě neodolala a prdla tam tu fialovou linku:)

Tak to je vše, nic světoborného, prostě jen takový malý tip na líčení a snad zajímavá mini recenze!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Alča

  14.6.2017 at 8.24

  Tohle líčení se mi na instagramu hrozně moc líbilo, takže jsem ráda, že je k němu podrobnější článek. Ta Urban Decay paletka vypadá super, přesně moje oblibeny barvy. Ta je asi vydaná někdy dřív, co?

  • ILoveMakeUp

   14.6.2017 at 9.21

   Mnooo, tu jsem si kupovala čovečer někdy před 7 lety… Ale myslím, že by se někde dala určitě ještě sehnat na zahraničních eshopech, aj tehdy jsem ji objednávala někde ze zahraničí…
   Díky

 2. Michelle

  14.6.2017 at 13.30

  Je to jednoduché a efektivní, super tip. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.