Ardell lash lookbook sada umělých řas limitka

By  |  2 komentáře

Jak jsem slíbila, přináším vám na tuto sadu rovnou článek. Neplánovala jsem na ni dělat článek, protože těch řas od Ardell jsem vám recenzovala už hodně, ale když jsem vám tuto limitku ukazovala na facebooku, tak mi pár holek psalo, zda bych mohla jednotlivé ty řasy nafotit.. A od toho tady jsem, že jo, abych vám ty produkty ukázala, takže jdeme na to.

Ardell look book limitka

Kdo neznáte značku Ardell, tak patří bez přeháňky mezi nejlepší prodejce umělých řas. Mezi jedničky patří hned z několika důvodů. Za prvé, mají neuvěřitelný výběr různých tvarů, takže si vybere opravdu každá. Najdete tam řasy na velké oči, na malé oči, řasy nenápadné, řasy mega výrazné, řasy v trsech, vějířové řasy, přirozené řasy, řasy na průhledném, tenkém pásku, řasy na silnějším černém pásku atd…

Dalším důvodem, proč je značka Ardell celosvětově oblíbená, jsou určitě přijatelné ceny. Ty se pohybují myslím od 80 Kč po dvě stovky, tak nějak. Prostě cenově ty řasy, na tu kvalitu, vyjdou asi nejlépe ze všech značek, co jsem měla možnost prubnout, a že jich bylo hodně. Mně v první řadě vyhovuje však ten široký výběr.

No a jak vidíte, nedávno přišli s takovou jakoby knihou, ve které jsou ty nejoblíbenější (zřejmě nejprodávanější) tvary. Jak nenápadné, velmi decentní, tak i mega výrazné.

Výběr řas je opravdu fajn. Neříkám, že jsou tam všechny moje oblíbené, to určitě ne, já třeba zbožňuji řadu studio effects, ale i přes to musím uznat, že jsou tam pěkné a hlavně nositelné typy. Na tomto balení je praktické hlavně to, že v něm máte k dispozici hned několik řas. Pokud cestujete, nemusíte tahat xy krabiček. Krabičku můžete využít i tak, že třeba některé z toho dáte pryč a přilepíte si tam jiné, které více využíváte atp..

Další plus je, že v sadě najdete rovnou i lepidlo na řasy. Tohle je zrovna moje oblíbené, pak ještě používám Lashgrip.

Na pohled je sada velice hezká, že? Vás ale zajímalo samozřejmě, jak vypadají řasy na očích, takže jdeme na to!:)

Za mě velice přirozené, nositelné a velmi hezky vypadající řasy. Hezky kopírují vaše vlastní, pěkně ve vnitřním koutku maličko kratší, pak se zahušťují, prodlužují, super.

Ještě více přirozený typ řas. Tyhle jsou tedy opravdu nenápadné, hezky jedna řasa dlouhá, jedna kratší, přesně jak i přírodní řasy.

Tyhle jsou hodně podobné, jako ty výše, jen jsou hustší. Opět jde o nositelné, přirozené řasy, které si s klidem mohou nalepit i začátečnice a nemusí se bát, nosit je třeba i přes den.

Líbí se mi, že v sadě fakt najdete řasy jak na větší oči, tak i na menší. Tyhle zrovna měly docela krátký ten pásek, tedy pro moje oko. Jinak jsou opět hezké, střed už je o něco delší, ale stále to působí přirozeně i na denní nošení.

Tyhle řasy se mi líbí asi nejvíce, mám hrozně ráda takový ten tvar, kdy se ty řasy začnou výrazně prodlužovat až od středu oka, vypadá to super. Vytvoří to tzv. kočičí tvar očí. Tohle už bych řekla, že jsou řasy spíše na večer, ale jako pohoda i přes den, proč ne..

Tyhle řasy jsou už jak vidíte hodně okaté. Rozhodně nepůsobí přirozeně, ale vypadají hezky. Nebo teda mně se tento styl docela líbí, rozhodně více, jak nějaké husté vějíře.

No a tady máme opět spíše večerní řasy, tohle už je pro mě trošku moc, maličko už se to přibližuje tomu vějíři, ale nejsou až tak husté, takže to vypadá stále ok… Jo, jsou pěkné, se snažím trošku kritizovat, páč v té sadě je vše super, tak ať je trošku vzrůšo…:-DD

No, když jsem vám dávala ukázku všech těch řas včera na instagram, tak jste většina ochaly nad těmito, to mě docela překvapilo. Mně se teda tento styl řas moc nelíbí, ale tak proti gustu. Jsou už teda jak jde vidět hodně dlouhé, ale jsou to takové ty řasy, které vypadají přirozeně, ne ve smyslu celkově na pohled, ale prostě ty jednotlivé řasy jsou takové jak vlastní, jestli mě chápete..

A to je vše. Doufám, že vám fotky byly prospěšné při rozhodování, zda si tutu limitovanou kolekci koupit nebo ne. Já proti ní nemohu napsat jediné špatné slovo, cenově to vyjde samozřejmě lépe, než kupovat ty řasy samostatně, máte to hezky v jednom balení + to lepidlo, super.

Do eshopu normain.cz mám neustále k dispozici slevu 5% na nákup čehokoliv, nejen řas, kód: ilovemakeup

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Lucka

  8.4.2018 at 12.14

  Jsou hezké a vcelku přirozené, já jsem si je napoprvé nalepila úplně s přehledem a od té doby ty umělé řasy prostě nemůžu na oko dostat, furt mi to nedrží nebo se mi to nezdá. 😀

  • ILoveMakeUp

   8.4.2018 at 17.17

   haha:)) Tak to je dobré teda. To půjde:) Mně to naopak prvně vůbec nešlo, tak jsem s tím na tři měsíce sekla, pak se k tomu vrátila a už to šlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.