Výrazné líčení foto návod Technic Becca PLH Beauty

By  |  2 komentáře

Zdarec. Dneska jsem vám chtěla dát článek s tipem na líčení a chtěla jsem vám sem hodit líčení s Kiko stíny.. Mno, bohužel jsem našla složku, ve které byla jen jedna fotka a nevím, kde mám zbytek.. Takže další v řadě bylo líčení očí s Technic paletkou, doufám, že i to se vám bude líbit. Ale ty fotky Kiko líčení se teda pokusím najít, protože bylo takové hezky barevné, no škoda škoda, co už..

Technic Colourmax paletky

Prvně vám ukážu celé líčení a pak kratší postup, jak na to. Vlastně to není vůbec nic složitého, proto tak krátký postup. Jak můžete vidět, neodolala jsem tmavšímu stínu a to v obou koutcích očí. Že se vnitřní koutek musí rozjasňovat? Aaaaaale, kde jste na to přišli?:-D Líčení není o tom, co se musí, co se má, co je trendy a blablabla.. Líčení je o tom, co VÁM sluší, o ničem jínem!:)

Abych to vše trošku zesvětlila, nanesla jsem na střed víček nádherný, rozjasňující stín. Já vám ani nemohu napsat, kterou paletku jsem konkrétně použila, protože jich mám více a rády ty stíny kombinuji, tuhle ťupne do té, pak támhle do té a z toho pak vznikne celé líčení:)) Kvalita stínů v těch Technic paletkách je naprosto perfektní a já je zbožňuju.

Jak vidíte, postup opravdu není nijak náročný. Upozorňuji, že základem KAŽDÉHO hezkého líčení, je vystínování očního víčka nějakým neutrálním stínem. Dokolečka dokola mi ženské píšou, že nikdy jejich výrazné líčení nevypadá tak hezky, jako to moje. Je to za prvé proto, že jste si to oko takhle lehce nevystínovali jako základ. Za druhé je to proto, že jste toho barevného stínu nanesli příliš moc a pak si udělali monokly. A za třetí je to proto, že dostatečně nestínujete. Stínování je prostě základ každého HEZKÉHO líčení, tak to prostě je. Jakmile jdete do výrazného líčení a opravdu hezky to nevystínujete, vypadá to pak flekatě a ušmudlaně, což si prostě v našem věku už co? No nemůžeme dovolit!:-D

Za mě je naprostý TOP produkt pro tady to jemné vystínování oka před tím, než nanesu další barvy, matný stín od značky E style 06 Bamboo. Jiný už x let nepoužívám. Jo Estyle má teď akci -20% na všechno myslím, kdyby náááááhodou….:-D Jo a obočí si upravuju stíny z E style paletky, je supr, nahradila jsem si jimi Anastasia Duo Brow powder.

Na rty jsem použila myslím Alcina rtěnku, ty též můžu doporučit, rtěnky tato značka umí.

Na konturování tváří jsem použila paletku Becca by Chrissy a dokonalý rozjasňovač opět od značky Becca v odstínu Opal. Celkově mě tahle značka moc baví a chystám se na objednávku dalších super produktů.

A ještě detail, mám tady už nalepené i umělé řasy, moje oblíbené PLH Beauty Delta. Já vím, že fotky nejsou nic moc, ale pomalu se nám venku začíná vyjasňovat, takže konečně mě focení líčení bude zase o něco více bavit a fotky budou vypadat lépe, juhůůůů.

Tak to je pro dnešek všechno. Taková malá inspiračka na líčení no, nic extra, co by zachránilo planetu, ale tak co už:-D Tak hezký den přeji.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Dana Čechová

    8.4.2018 at 4.59

    Ahoj tak tohle ličení je přesně co mam ráda👍zvýraznit střed oka touto barvou….moc sluší 😊

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.