Chanel sada na obočí fotky před a po

By  |  4 komentáře

Takže, dneska mám pro vás recenzi sady na obočí od značky Chanel, u které si fakt nejsem jista, jak ji v článku popíšu, protože stále i po delší době nevím, jestli mi tento produkt vyhovuje nebo ne. Mno, je to divočina, čtěte dále…:)

Chanel Brow powder duo

Co se týká sad na obočí, prubla jsem jich mnoho a mám své oblíbence. Stále mám ale chuť zkoušet nové, protože jak už to v kosmetice bývá, vždy můžete najít něco ještě lepšího. Ať už jde o konzistenci nebo výdrž, prostě je pořád, co objevovat. Chanel kosmetiku mám ráda, tak jsem si řekla, prubnu to:)

Chanel makeup

Balení je klasika, vše je pod průhlednou, plastovou krytkou a samozřejmě nechybí dostatečně velké zrcátko.

Chanel brow powder duo

Jelikož jde o značku Chanel, ano, jsou tito mini pomocníci v sadě docela vymakaný, ale stále to není nic, co byste používali radši, než štětce a pinzetu klasické velikosti. Ale samozřejmě na cestách to postačí. Je tam štěteček, kartáček i pinzeta.

Chanel brow powder duo Brun

Co se týká odstínů, na notino mají dva, já vzala Brun a trefila jsem se skvěle. Ten světlý odstín neřeším, ale ten tmavší, je pro černé obočí naprosto ideální. Taková černo-šedá, studená barva, perfektní!

Chanel La Palette Sourcils de Chanel

No a zde je výsledek, PŘED a PO. Myslím, že na fotce asi nevidíte nic zvláštního, ALE..

Jak jsem psala výše, v dekorativce je stále co objevovat a vždy vás může něco překvapit. I přes to mega množství, co mi prošlo pod rukama, se mi to opět potvrdilo. Konzistence stínů v této paletce je, ehm, jak to napsat… No, není špatná, ale přitom mě štve:-D Abyste mě pochopili, když jsem paletku použila prvně, tak ve mně hrklo, že to je maketa. Ano, čtete správně:-D Prostě jsem na štětec nic nenabrala, na stínech nebyla ani známka po použití, no hrozně zvláštní.. Prostě jak kdybyste jezdili po cihlovém povrchu, který nebarví… Ono to teda malé množství na štětec nabralo, ale až nevídaně malé.

Vůbec nechápu, co je to za konzistenci, každopádně, tohle je naprosto ideální sada pro začátečníky a pro vás, které si obočí upravujete jen decentně. Na fotce vidíte, že ten výsledek je naprosto ok. Nemůžu napsat s ohledem na výsledný efektem ani ň. Co mě ale nebaví, je ten proces, fakt, že do toho stínu musím hrábnout i 10 krát, abych to obočí takhle upravila. Jsem zvyklá, že do stínu hrábnu jednou, dvakrát a obočí mám hotové. Jasně, pro ty, které to nemají v ruce, vyšší pigmentace může být mínus, ale já už jsem prostě takhle zvyklá a vyhovuje mi, že obočí upravím během 10 vteřin. Bohužel v případě použití této paletky je to na x krát delší dobu..

obočí tutorial

Paletka mě skrze finální výsledek baví, obočí s ní mám myslím pěkné, výdrž super a i ten odstín mi pasuje. Ta velmi nízká pigmentace stínů mě ale maličko rozčiluje:) Samozřejmě mě napadlo, že to třeba bude jen nějaká horní vrstva, ale už ji používám dlouho, prostě je to taková zvláštní, hrozně tuhá konzistence.

makeup chanel notino

Jak jsem psala, tato sada bude ideální pro ty, které si v té úpravě obočí nejsou příliš jisté + pro vás, které potřebujete obočí vyplnit a doladit jen decentně. Pokud máte obočí široké a černé jako já, tak nevím nevím…

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Kateřina

  3.12.2018 at 15.38

  Tak to je hodně zajímavá věc teda 🤔 ale vykreslit si to s tím umíš pěkně, to se musí nechat. Taky by mi to asi nestačilo, jsem zvyklá na vyšší pigmentaci ze sady na obočí od Catrice 😊

 2. Terezka

  3.12.2018 at 19.26

  To mě teda dost zaujalo 🙂 Určitě se mrknu 🙂

 3. Erika Rybová

  4.12.2018 at 10.18

  Ahoj, sada na obočí mě zaujala, hlavně ten tmavý stín. Mrknu na cenu a odstíny, které Chanel má a uvidím. Používám Benefit, ale možná by to chtělo změnu.

 4. ZuzaK

  5.12.2018 at 11.50

  Tak toto by mě nebavilo. Chápu, že někdo má rád slabou pigmentaci, ale toto pro mě není. Letělo by to z baráku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.