Děsivé líčení snadné a rychlé

By  |  3 komentáře

Nazdar bazar:) Nevím, jaké je u vás počasí, ale u nás prší a prší a chčije…:-D Docela nuda, tak jsem si řekla, že bych vám na blog dala tady to líčení, co jsem dělala minulý víkend. Fotek moc nemám, ale tak je to taková rychlovka, snadný crazy/scary makeup, který by se vám třeba na nějakou akci mohl hodit.. Opět jsem nepoužila nic extra nedostupného. Jo, černou rtěnku doma každý nemá, ale mám pro vás i tip na jednu hodně levnou, takže pohodička…

Připraveni?

Jdeme na to!:)

Tohle líčení je rychlé a snadné hlavně proto, že si vlastně oči zmalujete naprosto klasicky, nejlépe hezky:-D, aby to bylo pěkně kontrastní s tím zbytkem zdobení, které už tak krásné nebude.. .Já si nedávno v Sephoře koupila tento oční stín od značky Kat Von D, tak jsem ho rovnou zapojila to tohoto crazy makeupu. Recenzi vám na něj určitě udělám, je to odstíny Iggy.

S očima jsem se moc nepiplala, trošku jsem experimentovala ale moc se to nepovedlo, no nevadí. Do záhybu oka jsem nanesla i takovou třpytivou linku, chtěla jsem, ať jsou ty oči fakt řádně zmalované k té puse… Klik na fotku pro zvětšení.

Na rty jsem použila černou rtěnku Safron Cosmetics. Mají spoustu crazy odstínů, nejen černou, ale i třeba zelenou a fialovou. Ty rtěnky jsou super, recenzi a ukázku všech odstínů najdete zde. K obalu asi není třeba nic dodávat:)) Je sice takovej levnej plastovej, aby ne, když rtěnka stojí pár desítek korun, ale prostě povedenej:))

A to je vše. Jo, ještě umělé řasy samozřejmě, hodně okaté, ať to má šťávu:)) Na tu hubu jsem tedy kromě rtěnky použila i gelové linky a prostě jsem udělala takové hala bala čárky, s tím, že ten konec je třeba udělat vždy do ztracena, aby vznikl ten správný efekt, takže ruku vždy ke konci odlehčit… Můžete použít i obyč tužku, ale těma gelovkama se tyhle linky do ztracena dělají nejlépe. A to je vše, opravdu nic složitého a co je hlavní, je to nositelné. Jak ta černá zaschne, tak se to nijak nemaže, takže klidně můžete jííííííst, píííííít nebo chlastat:)))

Pokud chcete další tipy, mám na blogu spouuuustu hezčích i méně hezkých crazy makeupů:) Tak mrkněte zde.

A to je vše. Doufám, že se vám toto líčení a fotky líbily, mně tohle hodně baví, ta proměna, je to prča. Sice to není moc roztomilé, ale na roztomilosti mě nikdy moc neužilo:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

3 komentářů

  1. IvanaM

    27.10.2018 at 15.11

    Ty zelený stíny jsou úžasný, nádherná barva! Ale Celý líčení je skvělý, máš můj obdiv 🙂

  2. Zuzka v Kostce

    5.11.2018 at 20.40

    Moc dobré :)) ty rtěnky mě zaujaly na první pohled 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.