Oriflame Eclat Mon Parfum

By  |  5 komentářů

Hezký den přeji, dneska mám pro vás opět tip na parfém, tentokrát z levnější kategorie od značky Oriflame. Možná jste si této nedávné novinky už všimli, možná ne. Je to elegantní vůně, inspirovaná pařížským šarmem, což nezní vůbec špatně, že…

Eclat Mon Parfum

Balení je moc pěkné i docela praktické, není to žádný gigant, takže v pohodě jak do šuplíku v práci, tak i do kabelky, dalo by se… Vzhledově musíte uznat, že se design povedl, kombinace růžové a černé vypadá prostě hezky.

Na první šplichnutí je to ohromně nádherná vůně. Budí originální, luxusní a elegantní dojem, ale rozhodně to není nic usedlého a nudného, naopak, má fakt šmrnc. Je sladká, ale ne moc, je květinová, takže je to taková ta příjemně sladká vůně, ne jako kokinko. Opravdu má až takový jakoby francouzský šarm a šmrnc:-DD Ne vážně, je to tak..

Co mě mrzí, že po několika hodinách, jak se na mně vůně rozloží (u vás to může být jinak) ty nejzajímavější složky zmízí a začně být lehce obyč, už ne tak pestrá, spíše už jen sladká, Jako i tak mi voní, ale ty zajímavé tóny, co cítím na začátku, se na mně osobně ztratí. Je to škoda, páč v tom začátku v ní cítím i něco šťavnatého jakoby, což mi hrozně vyhovuje, po polovině dne ale už cítím spíše jen sladké tóny.. Berte to ale hodně s rezervou, protože vůně jak víme, se na každém rozleží trošku jinak.

Aktuálně má Oriflame vůni v akci, něco přes 600 Kč z litru, takže pokud se vám líbí..

Myslím, že o Eclat Mon Parfum mohu napsat, že je to vůně vhodná jak na den, tak i na večer. Na kom si tuto vůni umím představit? Je elegantní, ale není nudná. Není ani těžká, takže bych ji s klidem doporučila jak 20 leté holce, tak i 50 leté paní.

 Autorka této vůně je francouzská parfumérka Emilie Coppermann, která řekla, že tento parfém je Paříž ve flakónu. Jo, něco na tom je!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Martina

  26.10.2018 at 7.41

  Ahoj,
  je škoda, že se po takové chvíli vůně rozloží. Jestli budu mít možnost ji někde vyzkoušet tak ji asi zkusím protože takový typ vůní mi docela voní, ale zase popravdě za tu cenu dokážu najít asi i lepší parfém 🙂

  • ILoveMakeUp

   26.10.2018 at 11.36

   Čau, jako toť moje zkušenost no, na každém to asi bude jinak, ale na mně je to prostě po x hodinách takové už méně zajímavé no.. Myslím, že to zase bude asi vhodnější vůně pro světlé typy no..
   Jo, jako mně to voní, ale určitě to není typická moje vůně teda, já jsem spíše na takové silnější, večerní, toto je fakt takové pařížské, ale zajímavé, originální…

 2. Alžbeta

  26.10.2018 at 18.06

  Parfem ma veľmi oslovil aj samotná vôňa vyzerá lákavo..stále váham či si ju kúpiť

 3. Hanka

  27.10.2018 at 12.12

  Ahoj, zajímavý tip, mám doma hned několik vůní od oriflame. Zkusím poprosit kolegyni, u které objednávám, jestli by mi nesehnala vzorek 😀

 4. Jana

  30.10.2018 at 9.18

  Měla jsem 2 vzorky vůní od Oriflame a počátek je vždycky krasnej, s výdrží už je to horší. Ale fakt to záleží na kůži jednotlivců, jak bude vůně vonět a držet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.