Givenchy Les Saisons bronzer odstín 04 Extreme Saison

By  |  1 Comment

Dneska jsem se konečně dostala k tomu sepsat recenzi na jeden z mojich oblíbených bronzerů. Na druhou stranu, faktem je, že má velmi zvláštní konzistenci, která by ne všem mohla vyhovovat, tak i proto myslím, že by se vám recenze někomu mohla hodit.. Jdeme na to:)

Givenchy Les Saisons bronzující pudr

Vybrala jsem odstín 04 Extreme Saisons a naštěstí jsem se trefila. Vybrala jsem tento odstín proto, že mi přišel ze všech nejvíce takový ani ne studený, to zase tak nutně nevyžaduju, ale prostě neutrální, perfektní na vytvoření nenápadných stínů v obličeji. Začnu ale obalem..

givenchy les saisons

Bronzer jsem objednávala na notino.cz spolu s Bath and Body Works svíčkou, kterou jsem vám ukazovala na instagramu, jasmínová, kráááása.. Ale zpět k tématu, jak víme, značka Givenchy má jednoduché, elegantní, černé obaly, to já mám nejradši. Balení fakt není co vytknout, je dokonalé.

givenchy makeup

Líbí se mi, že je celé balení takové drobné, není tam zbytečně nějaký mini štěteček, který bych stejně nepoužívala, takže je to docela placaté a velmi praktické na uložení. Také zrcátko je velké, což je mi také jedno, protože ho nevyužívám, ale tak třeba někdo jo, že ano.

givenchy

A takhle vypadá odstín 04 Extreme Saisons. Je to docela zvláštní barva, možná karamelová?, no zkrátka nevšední. Myslím, že nemám žádný bronzer v takové barvě. Jak vidíte, opět design i samotného pudru doladěný do detailu.

bronzující pudr Givenchy

Odstín jasně vidíte a teď to zásadní – konzistence.

Ta je velmi zvláštní, rozhodně není klasicky pudrová, není ale ani zapečená. Je taková uhlazená zvláštně, no fakt zajímavé. V akci to znamená, že produkt ABSOLUTNĚ nepráší. Dále to znamená, že to s ním nikdy nepřeženete, pokud naberete jednou, bude na tváří vidět téměř nula nula nic – to píšu já, která není žádná bledulka, pokud vy ano, asi půjde vidět už v jednom nánosu. Musíte tedy v tom bronzeru tím štětcem přejet vícekrát, což mně osobně vůbec nevadí, baví mě to:)) A přijde mi lepší dvakrát, třikrát navrstvit, než nanést jednou a mít na tvářích mega flek, který pak stínujete, stínujete, stínujete.. Takže ano, ta konzistence je taková tužší a bronzer se hůře nabírá, ale ve výsledku bych řekla, že je to plus a praktické.

Givenchy bronzer

A takhle Givenchy bronzer vypadá na tvářích. Myslím, že jde vidět docela decentně, ne? A to si vemte, že jsem ho vrstvila třeba 5 krát. Pokud se tedy konturování obličeje tak trošku bojíte, tohle by pro vás mohla být super volba. Ano, je sice dražší, ale skrze tu konzistenci ho nespotřebujete ani za x let, takže se vyplatí:)

Co se týká efektu, neřekla bych, že je matný, ale ani neobsahuje nějaké třpytky. Je takový jakoby saténový, každopádně rozhodně spíše matný, jak třpytivý. Tady nad ním mám už rozjasňovač.

Givenchy makeup

A to je vše. Určitě ho můžu doporučit, baví mě, hezky se nosí, snadno stínuje a k tomu ten krásný, skladný obal. Paráda!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. Dana Čechová

    11.8.2018 at 14.43

    Ahoj je teda moc pěkný fakt..uz to balení aspon u mě dělá hodně 😊on vypadá že má třpytky, ale jak píšeš nemá což je dobře 😊😉třeba u bronzrů to zrovna nemusim😊

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.