Kosmetika Revolution PRO recenze a fotky

By  |  16 komentářů

Přemýšlela jsem, jak vám představit produkty z nové řady značky MUR nesoucí název Revolution PRO. Už jsem vše měla nafocené v trilionech fotek, znáte mě, no a plánovala jsem se dělat recenzi za recenzí. Pak jsem si ale říkala, že nakonec možná bude pro vás lepší, dát to vše do jednoho článku. Sice jsem se dělala zbytečně s miliardama fotek, ale tak moje mínus, že jo. Takže vám přináším hromadnou recenzi této nové řady. Mohla jsem si vybrat, co chci vyzkoušet. Sáhla jsem po produktech, které nejčastěji používám. Výsledkem je dá se napsat taková poloviční spokojenost, tak jdeme na to…

Opět se budu opakovat pro nově příchozí. Nevím, zda se všechny ty produkty podobají jiným značkám nebo ne. U té paletky je ta barevná kombinace známá, jinak nevím, nezkoumám to. Nemám potřebu jakoukoliv značku nahrazovat jinou a pokud mám v ruce Revolution PRO, mám prostě v ruce Revolution Pro. V případě, že vás zajímá, co se čemu podobá, tak si to prosím dohledejte samotné.

Jak tedy vidíte, vybrala jsem produkty, které nejvíce používám, tedy dvě paletky očních stínů, rozjasňovače a rtěnky. Vše mají samozřejmě v mnoha dalších barevných variantách. K tomu navíc v této řadě můžete pořídit produkty na obočí, makeupy, fixátor, tužky na oči nebo dokonce refill systém. Rtěnky matné i lesklé, já si vybrala samozřejmě matné, protože ty mám nejradši. Nebudu vás zdržovat okecáváním obalů. U paletek jsou to klasické plasty, které jsou pevné, ale nic extra nádherného. Rtěnky naopak mají ty obaly pro mě osobně velmi povedené, jsou maličko těžší, působí až luxusně. Paletka s rozjasňovači také nevypadá zle a je z dost pevného papíru.

Revolution PRO
oční stíny

Začnu tím, co mě zaujalo asi nejméně, což se divím, protože jinak od MUR stíny z posledních, nejnovějších paletek naprosto zbožňuju. Bohužel tyhle oční stíny jsou naprosto jiné konzistence a hned vám napíšu, v čem je problém.

Když prvně okomentuju tady tu větší paletku s označením REGENERATION, ta je na tom ještě docela ok. Všechny stíny, až na jeden, ten nahoře (je to vzhůru nohama kvůli světlu) Dominate, jsou ok. Naneste je jak štětcem, tak prstem, prsty tedy zejména u těch třpytivých docílíte maximálně krásného efektu. Ten Dominate je trošku na prd jak štětcem, tak i prstem, nevím proč. Určitě se s ní dá nalíčit krásně, nemám jí zase až tak moc vytknout, ale opravdu mi ta konzistence přijde maličko jiná, třeba ve srovnání s úžasnou paletkou HD Amplified Defiant, ve které jsou oční stíny dokonale pigmentované a takové mazlavé, takže minimálně práší. Tady ta pigmentace je sice také střední až vyšší, ale stíny jsou prostě sušší a nejsou tak mazlavé. Ač v paletce nejvíce vyniknou ty třpytivé odstíny, tak mnohem lépe se tedy pracuje s těmi matnými.

Krásné odstíny, že? Tohle je tedy jedna vrstva prstem, ale tím štětcem to přenesete +- stejně.

SUPREME BEWITCH paletka je mnohem menší a na pohled opravdu geniální, ty odstíny jsou fakt brutálně krásné a faktem je, že i na očích, pokud je naneste PRSTY, jsou ty stíny překrásné. Prostě to, co vidíte v paletce, přenesete na oko, wow. Skoro to není ani jak stíny, jak totálně zalisované třpytky/pigment/stín, no naberete fakt velkou krásu.

Prostředí stín je takový zeleno-hnědý, ale myslím, že budete souhlasit, že všechny ty odstíny jsou úžasné. Opět tedy jedna vrstva prstem.

Čím tu krásu ale určitě nevytvoříte, je štětec. Je to určitě tou konzistencí, jak jsem psala výše, to snad není ani stín, jak vyloženě zalisované třpytky a takové, jak se tomu říká.. Používalo se to kdysi na gelovky, takové plátky perleťové, no nevím. Každopádně jsem vám nafotila, ať to vidíte na vlastní očí. Vlevo aplikace prstem, vpravo štětcem. Není co řešit. U jiné paletky by mi to asi vadilo, tady je ale ta skladba barev tak krásná a i ten efekt je tak pěkný, že to prostě beru tak, že tahle paletka je určena na aplikaci prsty.

Na očích kombinace stínů z obou paletek. Není třeba nějak více předvádět, vidíte na ruce, že ty barvy jsou krásné a přesně takové jsou i na očích. U té menší paletky pak je ještě jeden „problém“, že jak obsahuje třpytky, tak to během líčení docela opadá na obličej. Tak nějak ale počítám s tím, že kdo se chce líčit tak třpytivými stíny, tak toho pár třpytek na obličeji už nezabije:-D

No prostě to vypadá super, aj s těma mouchama. Co se týká výdrže, maličko bych řekla, že se ke konci dne intenzita ztrácí, což bude asi prostě tím, že jsou ty stíny sušší, tak něco málo opadá. Ale to je opravdu velmi zanedbatelné a já to tady píšu jen proto, protože jsem to vyloženě zkoumala, běžně bych si toho ani nevšimla. Nosím je bez báze, samozřejmě kdo máte mastné víčko, tak podklad dát musíte, to je jasný.


Rtěnky

Teď bych přešla k produktu, který je za mě z dnešního článku absolutně nej a nemá chybu. Jsou to matné rtěnky, které najdete pod názvem SUPREME. Tady mi ten obsah, tedy tvar náplně připomíná myslím Nars rtěnky, ale nejsem si jista, nezkoumala jsem to. Rtěnky jsou tedy matné, což mi vyhovuje, lépe drží, hezky se nanáší i bez zrcátka, nemusíte se bát, že ji budete mít rozmáznutou po ksichtě, prostě nej varianta. Mají ještě tekuté matné, tak mrknete, pro mě jsou ale nejpraktičtější tyhle v klasickém obalu.

Jak vidíte, sáhla jsem po nude odstínech, zleva REBELLIOUS, PERCEPTION, INSTIGATOR, INCITE, INTENTION.

Konzistence těchto rtěnek je absolutně úžasná, ale POZOR, i když si koupíte dva různé odstíny z této řady, mohou mít tu konzistenci odlišnou. Prostřední a poslední odstíny rtěnek jsou mnohem více krémové a ne až tak matné, jako ty ostatní. A není to decentní rozdíl, je to fakt docela velký rozdíl. Ty ostatní jsou vyloženě takové ty matné, tužší, stále ale příjemné a ty dvě jsou fakt ultra krémové a HODNĚ mi připomínají právě konzistenci Nars Audacious. Takže na tohle pozor.

A tady je máte všechny krásky na rtech. Pouze u Intention jsem se s tím „nude“ odstínem moc netrefila, jinak jsou to překrásné, přirozené odstíny s nádechem do hnědé, růžové či cihlové. Dokonce i nejsvětlejší Rebellious se mi líbí a je naprosto v pohodě nositelný, žádné mrtvolné rty, je to opravdu vyloženě na hranici a super nude rtěnka. Zde můžete vidět ten rozdíl v té matnosti, například, když se mrkněte na Perception a vedle Instigator, jde tam myslím jasně vidět, že to vlevo je více matné na rtech a ta vpravo je dokonce až maličko lesklá.

Absolutní jednička je pro mě rtěnka v odstínu Instigator a je to zrovna ten matný odstín, který je ultra krémový, maličko až lesklý, což mi maximálně vyhovuje. Zbožňuju matné rtěnky, nemám ráda ale takové ty tuhé, ale spíše tady ty krémovky. Přesně tento odstín rtěnky nosím nejčastěji a v tomto případě ho mohu vřele doporučit. Všechny drží tak nějak středně, s jídlem jsou pomalu dolů, pokud ale jíte jen málo, vydrží určitě třeba 4 hodinky, to už záleží no… Držák to není, je to taková ta středně držící, velmi příjemná rtěnka, po které vždy rády sáhnete.


Tužka na oči

Černá tužka, achjo. Na černé tužky já jsem machr, protože to byl jeden z prvních produktů, se kterým jsem se začala v pubertě líčit a používala jsem ho každý den. Prozkoušela jsem desítky černých tužek od nejdražších, až po ty nejlevnější. Bohužel tohle určitě není tužka, kterou budu používat. Na víčku kreslí ok, černá, krémová, pohoda. Já černou ale mnohem častěji používám do vnitřní linky, ať už horní nebo spodní a tady je problém. Za prvé neudělá výrazně černou linku a za druhé se během dne ztrácí. Takže tohle mě opravdu nezaujalo.


Rozjasňovače

Jako poslední pojďme mrknout na paletku rozjasňovačů, kterou opět najdete v ještě jedné, barevné variantě. Já si vybrala Rose Gold, protože mám radši ty barevné odlesky, jak obyč béžové. Na tuto paletku jsem viděla pár zahraničních videí a v obou holky říkaly, že jako pěkné, ale že nejsou dost jemné, že jsou v nich třpytky a tak… No, jako souhlasím, že Becca to není, ale ono je třeba si uvědomit, že to je paletka za 270 Kč a na tu cenu, jsou dle mého názoru na obličeji velmi krásné. Vůbec nezanechávají nějaký extra ošklivý, třpytkatý efekt. Mně to přijde v rámci možností jemné ty odlesky, krásně se nanáší, ta pigmentace je velice vysoká, což je super a pohodlné na aplikaci.

Jediné, co mi na paletce vadí, že ten pudr trošku více práší. Prašnost já nemám ráda, ale na obličeji mi přijdou tak pěkné, že se snažím to přehlížet. Jo, ještě co bych měla dodat, paletka sice obsahuje 4 různé barvy, ale faktem je, že na obličeji vypadají +- stejně. Ne totožně, to zase ne, ale neudělají nějak výraznou barvu na obličeji, což samozřejmě pro někoho bude velká výhoda.

Jak jsem psala, viděla jsem dvě recenze, kde byla paletka docela kritizovaná, ale mně opravdu nepřijde, že by ten shimmer byl na tvářích příliš hrubý, no posuďte samotné viz. foto.

Nádherné odstíny. Tady na ruce se to může zdát až extra pigmentované, ale samozřejmě tohle je nános prstem, štětcem to je pak mnohem decentnější.

Tak a to je vše. Doufám, že vám fotky produktů v akci pomohly. Pro mě osobně je naprosto nej z toho všeho Supreme řada rtěnek a rozhodně zkusím nějaké další. Co vás zaujalo nejvíce/nejméně?:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

16 komentářů

 1. Miluška Žylova

  16.7.2018 at 8.34

  No, mě vždycky nejvíce zajímají paletky, ale v téhle řadě mě hodně zaujaly make-up, a zajímala by mě tužka na obočí.Jinak rtěnky vypadají skvěle.

  • ILoveMakeUp

   16.7.2018 at 9.06

   Určitě někdo z dalších holek zrecenzuje tyhle produkty, myslím, že Petra Lovely měla snad vše, tak u ní pak mrkni:)
   Já mám teď super truper makeupy, tak mě ani moc neláká teď zkoušet další no:)

 2. Dana

  16.7.2018 at 10.59

  Nevím proč, ale tahle řada mě nechává naprosto chladnou, nějak mě to vůbec nezaujalo:-(. Ještě možná ty rtěnky,ale stíny se mi vůbec nelíbí:-(.

 3. Anicka

  16.7.2018 at 17.29

  Ahooj, ja se tesim na tuzku na oboci. Uvidim jak dopadne v recenzich a pripadne koupim. Mne spise laka ta dvojka Soph x.. to je asi vec, kterou nutne potrebuju v supliku..trpytiva modra, zluta, fialova proste aach ☺️

 4. Martina

  16.7.2018 at 18.45

  Ty paletky přitom vypadaly skvostně. No nic, alespoň netratím. Ale rtěnkám asi neodolám 🙂

  • ILoveMakeUp

   16.7.2018 at 18.59

   Jako neříkám, líčení s nimi jde vytvořit krásně, používat je budu. Ale jak jsem psala, MUR má v nabídce mnohem lepší kousky, takže.. Jj rtěnky, jsou úžasný:)

 5. Dana Čechová

  18.7.2018 at 8.41

  Ahoj tuhle značku kosmetiky mám celkem ráda a jak píšeš něco za to stojí něco ne😊.Pro mě jsou rtěnky co mám ráda nejvíc a nějaké stíny. Tyhle jsou krásné jak obalem tak zpracováním 😊jen mi tam chybí vice do fialovĕ barvy..moc hezky napsané 😊

 6. Jana

  18.7.2018 at 11.49

  Ahoj, mě se libí prostě všechno! Článek je perfektní☺

 7. Dáša

  18.7.2018 at 12.08

  Ahoj,diky za recenzi.Nejvice me zaujaly rtenky.Hlavne ta ruzova.😉

 8. ZuzaK

  19.7.2018 at 10.56

  Z PRO řady jsem zvědavá na kapátkový makeup a tekuté rtěnky. Ale i tyto rtěnky vypadají dobře.

 9. Péťa James

  25.7.2018 at 9.32

  Ahojky, musím říct že teď sem si objednala dvě paletky a to Revelation a Goldmine a pro mě jsou Teda až moc pigmentové ale většinou Teda ty zářivý prstem a pak tekutou matnou rtěnku z té kolekce a fakt taky pecka. Kouřím a dost i piju a i po 5 hodinách nemusím opravovat. Jsou matné ale nevysušují takže taky top. Ta nová řada se fakt povedla

 10. Kateřina

  25.7.2018 at 19.18

  Tak mě zaujala úplně stejná rtěnka jako Tebe. Hned na první fotce jsem se zamilovala do toho odstínu. Doufám, že budou v Rossmannech, ať ji okouknu na živo. Díky za recenzi 😉

 11. Michaela

  19.9.2018 at 4.36

  Byla jsem hrozně dlouho zvědavá na sestru té malé paletky s odstíny více do červena, teď už nevím, zda to zkoušet 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.