Líčení na Halloween Galaxie

By  |  10 komentářů

Taaaak, co mám pro vás dneska?:) Už jste viděli na instagramu, že jsem si pro vás připravila jedno takové crazy líčení, které se hodí nejen, pokud prožíváte svátek Halloween. Určitě by to šlo použít i na klasický karneval, nějakou tématickou párty apod. Galaxy makeup jsem chtěla prubnout už hodně dlouho, tak jsem si to konečně vyzkoušela. Některé použité produkty jsem dostala od notino.cz, takže na tento makeup opravdu nepotřebujete nic, co by bylo nějak nedostupné, normálně koupíte na eshopu:)

Já jsem začala jako první klasicky líčením očí. Jelikož jde o vesmír, zvolila jsem kombinaci černé, modré a fialové.. No nacpala jsem tam fialovou o proto, že ji mám prostě ráda, co vám budu povídat:)) Použila jsem stíny z paletky Loreal Berry much love a pak E style wet dry 08 mystique night. A myslím si, že i kdybyste použili růžovou, zelenou a žlutou, v kombinaci s těmi hvězdičkami to opět bude vypadat suprově, je to na vás.. Na čelo, tváře a krk jsem pak pěnovou houbičkou naťupala ty stejné odstíny, které jsem dala na oči. Na zafixování těch stínů, jsem si vzala na pomoc fixační sprej od I heart revolution, který jsem si kupovala na notino už před časem a jako jo, jakštakš funguje a docela na svém místě udrží i třpytky.

fixační sprej

Pro toto líčení vám opravdu postačí produkty, které máte doma. Snad jen jediná věc, kterou si budete muset zřejmě dokoupit, jsou tekuté bílé oční linky Revolution PRO Supreme. Konzistence je tedy tekutá, takže se vám s ní pak budou skvěle kreslit jak tečky, tak i hvězdičky atd.. No a jak vidíte, já je nanesla také na řasy, udělá to takový suprácký, crazy efekt:)

revolution PRO bílé linky

A tady vidíte, jak lehce těmi tekutými linkami vytvoříte různé čárky a hvězdičky. Já se přiznám, že hvězdičky jsem trošku odflákla, ale to nevadí. U tohoto typu líčení totiž platí, že čím méně je to zdobení dokonalé, tím lepší efekt. Si tedy myslím já, prostě to pak vypadá tak nějak více důvěryhodně:)

Revolution PRO

Co se týká rtů, ty se myslím brutálně povedly. Ne vykreslením, to se mi nepovedlo, ale ten efekt je brutální, co říkáte?? Jako podklad jsem dala obyč fialovou tužku na oči. Poté jsem nanesla fialový stín, který mám i na očích a na závěr brutální, holograficky lesk na rty od značky Dermacol.

Dermacol lesk na rty

Jak vidíte, obočí mám divoké více, jak jindy:)) Vzala jsem si totiž na pomoc čirý gel na obočí od Rimmel. Perfektně tím obočí rozcucháte a zároveň to zafixuje, takže to takhle rozcuchaně hezky vydrží.

notino halloween

Myslím, že čočky u tohoto typu líčení udělají svoje. Tohle jsou Alensa barevné čočky Blackout. Ty bílé řasy k tomu, mno, docela až hnusné, ne? Super, takový crazy a scary makeup v jednom:))

barevné kontaktní čočky Alensa

Pokud budete toto líčení zkoušet, na zapracování stínů na ty tváře a krk nedoporučuji štětec. Mnohem hezčí efekt udělá houbička, tak bacha na to!:) No a to je vše, tak co říkáte, líbí se vám to??:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

10 komentářů

 1. Lída Pilátová

  25.10.2018 at 9.25

  super to je !!!!

 2. Pavla S.

  25.10.2018 at 9.26

  Skvělé, moc se ti to povedlo!!! 🙂

  • ILoveMakeUp

   25.10.2018 at 10.04

   fakt?? Tak děkuju. Já čekala, že se mi to povede trošku více, že to bude mít větší grády, ale tak byl to první pokus, určitě to někdy prubnu znova, tohle je rychlé, ale efektní líčení..

 3. Dana Čechová

  25.10.2018 at 9.42

  Ahoj moc se ti to povedlo a jak máš černé pozadí tak to ještě vic ty barvy vytáhne a prostě 👍👍👍 na jedničku a ta fialová rtěnka je nadherná 😉😊. …

  • ILoveMakeUp

   25.10.2018 at 10.06

   ahoj, jaj, tak děkuji moc, to jsem ráda, že se fotky líbí:)) Jo, já se tu fotku vsadila jakoby do černého pozadí, ať za sebou nemám světlé a hned to vypadá zase o něco zajímavěji:) Díky

 4. Miluška Žylova

  25.10.2018 at 10.20

  To je úchvatné líčení 👍🌌🌌🌌 vypadá to úžasně.

  • ILoveMakeUp

   25.10.2018 at 10.24

   ooooh děkuji děkuji moc, tak to mám radost, že se líbí. Já čekala, že se mi to povede více divoké, ale tak teprve jsem zjišťovala, jak nanést ty barvy na obličej, aby to splynulo a vypadalo dobře, tak jsem se trošku asi držela zpátky no… Příště se více odvážu:)

 5. Hanule

  25.10.2018 at 10.36

  Moc se mi to líbí, jsi šikulka 😊

  • ILoveMakeUp

   25.10.2018 at 10.46

   tyjo, tak díky díky moc, to jsem ráda, že se líčení líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.