Mražený jogurt podle mě

By  |  4 komentáře

[dropcap]V[/dropcap]y, které jste se mnou občas na facebooku, jste si asi všimly, jak moc mě zaujala dobrota tzv. „frozen yogurt“, no prostě mražený jogurt, který si můžete posypat čímkoliv Vás napadne, od čerstvého ovoce, přes čokoládu, sušenky, až po gumové bonbóny či lentilky. Sladkosti jako jsou čokoláda, oplatky, sušenky, to mě moc nebere, ale zmrzlina a právě mražený jogurt, to mi přijde prostě naprosto super nápad a dobrota v letní vedra!

Bohužel v okolních městech kolem mě, nemám šanci si na něco takového zajít. A jak to v takových „sladkých barech“ vypadá?

Frozen-yogurt-store-design-self-serve

fruittop (1)

Jak jde o jídlo, tak jsem jasná, prostě jsem to chtěla zkusit. Tak mě ty pěkné, lákavé fotky na googlu naštvaly, že jsem vstala a šla si udělat můj vlastní mražený, ozdobený jogurt! Jak to dopadlo?

Byla to rychlá akce, takže jsem vařila, jak se říká z vody. Vím, že se do této dobroty dává víc ingrediencí, než jen samotný jogurt, ale já na to měla takovou chuť, že mi to prostě v tu chvíli stačilo:-D Takže můj mražený jogurt vznikl z:

Untitled-2 (1)Neudělala jsem nic jiného, než že jsem jogurt otevřený šoupla do mrazáku, zhruba po 20 min jsem ho promíchala a znovu 20 min, pak zase promíchat a záleží pak jen na Vás, jak moc ho chcete mít mražený. A takhle to dopadlo..

20130521_180638

20130521_180704

Jestli jste z Prahy, netušíte, zda něco takového u Vás existuje? Děláte si mražený jogurt doma? Pokud ano, tak jak? Hezký den!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Martí

  21.2.2014 at 21.49

  Teď ho začli dělat v Palladiu 😉

  • ILoveMakeUp

   22.2.2014 at 9.47

   Vím, díky za info, ale ten už je tam delší dobu, chtěla jsem tam jít, když jsme byly minulý rok na výletě v Praze, ale bohužel jsme to nestihly. Ale plánuji výlet do Prahy teď, takže určitě zajdu a hroooozně se na to těším!!:))
   Alespoň, že v Praze no, nezlobila bych se, kdyby to bylo i v Brně…

   • Tomáš

    6.9.2014 at 22.26

    Tak už to jede, Palladium, Flora, Harfa, Zličín, žižkov 🙂

    • ILoveMakeUp

     7.9.2014 at 7.32

     Jj, ještě by to chtělo něco v Brně, ale slyšela jsem, že už i tam je, jen asi nějaká slabší varianta, uvidíme..:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.