Sephora nákup

By  |  0 Comments

[dropcap]P[/dropcap]řed Vánoci jsem si ještě stihla udělat radost pár kousky dekorativní kosmetiky a myslím, že jsem vybrala fakt dobře. Vše jsem samozřejmě zdokumentovala, a jelikož nikdy dlouho neodolám, hned jsem všechno musela na sobě vyzkoušet:o)

Sephora lipstick 100 Kč, MAC primer  510 Kč, Sephora lotion tonique 80 Kč.

Nová složka (2)1

Rtěnka Sephora, tuhle rtěnku jsem od nich nikdy nevyzkoušela, ale měli ji ve výprodeji za 100 Kč, tak jsem ji vzala. Barva je to světlejší a plná třpytek, ještě jsem ji nenosila, ale vypadá moc pěkně, hodí se spíše asi na léto než na teď. Primer od MACU je super, lze ho aplikovat trochu i pod oko, takže skvělý také na projasnění této oblasti. „Lotion tonique“ od Sephory jsem vzala jen tak, prostě jsem jej chtěla vyzkoušet, protože vše značky Sephora mi zatím vždy vyhovovalo. Funguje skvěle, neobsahuje alkohol, vyčistí pleť i od líčidel a pleť nevysuší, jelikož obsahuje nějakou složku pro hebkou pokožku, přesněji HydroSenn+TM. Já nejsem v péči o pleť zatím ještě ani začátečník, takže se nezlobte za chabý popis:-D

Kdo zná tuto značku, ví, že se jedná o opravdovou kvalitu, která je navíc v hezkém obalu. Na obaly jsme ujetá, takže super, určitě doporučuji:o) První produkt od Nars je rtěnka v tužce. Pořídila jsem si odstín Bolero, který je jak stvořený na letní dny, každopádně mě se tahle barva líbí tak moc, že ji hodlám používat i tedˇ! Rtěnka je na rtech příjemná, nevysušuje, výdrž je více než dobrá. Jen pozor, jedná se opět o matnou rtěnku (na ty jsem poslední dobou ujetá), takže je nutné mít opravdu pěkné rty, nesmí být suché, žádné šupinky, to pak opravdu nevypadá pěkně. Já úplně dokonalé rty nemám, takže to řeším tak, že rtěnku na rty jen lehce poklepám a pak je vše ok. Další produkt jsou Nars stíny, odstín Strada. V parfumerii bylo samozřejmě umělé světlo a tento stín hýřil nejen krásnou fialovou, ale také zlato-zelenými třpytkami, fakt krása. Na denním světle se stín tak moc netřpytí, což mi ale nakonec vůbec nevadí, protože takto ty stíny využiji mnohem více a můžu je nosit i přes den, nejen na večer. Pigmentace stínu je úžasná, prostě je mám fakt ráda, cena je sice vyšší, ale obsah je slušný, takže vydrží opravdu na dlouho.
Nová složka (2)2

Odkaz na celý článek na starém blogu ZDE.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.